Футбольними баталіями на Кубок мера завершився перший день святкування Дня Ужгорода (ФОТО)

Футбольними баталіями на Кубок мера завершився перший день святкування Дня Ужгорода. У турнірі сьогодні зійшлися команди ветеранів Ужгорода та Ужгородського району. Уже традиційні змагання відбулися вп'яте, провели їх до Дня міста та Дня фізичної культури і спорту на стадіоні «Автомобіліст». Серед гравців, зокрема, міський голова Богдан Андріїв, голова Закарпатського асоціації футболу Іван Дуран, заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, заступник міського голови Вадим Борець, директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич, депутати Ужгородської міської ради Юрій Мандич, Ігор Чорній, Віталій Коціпак.

Відкрив рахунок у грі практично з перших хвилин матчу міський голова Богдан Андріїв. Перевага спочатку була у містян, однак основний час гри все-таки закінчився нічиєю – 3:3. Щоб визначитися переможця, призначили серію пенальті. Тут удача була на стороні ветеранів Ужгородського району, які були результативнішими. Тож із рахунком 3:2 після пенальті перемогу та Кубок мера отримали ветерани району.

У перерві між таймами Богдан Євстафійович відзначив ужгородців – ветеранів закарпатського футболу, які прославляли місто та Закарпаття у командах всеукраїнського рівня, а також колишнього СРСР: Томаша Пфайфера, Олександра Філіпа, Степана Войтка, Йолану Русин, вдову Миколи Русина, Йосипа Микуланинця. Івану Диковцю, Андрію Гаваші, Йосифу Бардашу, Степану Гаджі та Арпаду Шандору, які не змогли прийти на свято, презенти передадуть.

Після завершення матчу відбулася церемонія нагородження. Міський голова Богдан Андріїв та заступник голови Закарпатської асоціації футболу, депутат Ужгородської міської ради Віктор Качур вручили нагороди та медалі. Кращим захисником турніру став Василь Стецьо, кращим нападником Юрій Мандич, кращим півзахисником – Василь Гомонай, кращим голкіпером Віктор Монда, кращим гравцем – капітан команди Ужгородського району Іван Ковач. Він же й отримав кубок переможця із рук міського голови Богдана Андріїва.