ФК "Ужгород" сенсаційно обіграв "Волинь" і залишив останню сходинку

У рамках 19-го туру чемпіонату Першої ліги України з футболу, ФК "Ужгород" приймав вдома ФК "Волинь".

Волиняни з перших хвилин пішли в наступ і вже на 5-ій хвилині Іван Цюпа вдарив зі штрафного. Однак, Михайло Готра перевів м'яч на кутовий.

Ужгородці не забарилися з відповіддю. На 19 хвилині після м’якого навісу з правого флангу Віктор Хомченко пробивав з декількох метрів у падінні — м’яч влучив у поперечку і відлетів за межі поля.

Більше у першому таймі по справжньому гострих моментів команди не створили.

Друга половина зустрічі розпочалася з гострого епізоду за участі Сіаваша Хагназарі. Гравець “Волині” цілив у дальній кут, але не влучив.

А на 55 хвилині “Ужгород” відкрив рахунок у матчі: Василь Пиняшко віддав під удар Віктору Хомченку, а той поцілив у дальній кут — 1:0.

На 69 хвилині Артур Рябов пробивав з-за меж штрафної — вище. Ще через хвилин 10 він же спробував ще раз пробити з-за меж штрафної, однак так само неточно.

У підсумку, ФК "Ужгород" здобув три залікові пункти, та за 19 ігор виборов 15 очок. ФК "Волинь" у 18 матчах виборов 22 очки.