Аліну Паш із Закарпаття номінували на музичну премію Європейського Союзу

Аліну Паш із Закарпаття номінували на музичну премію Європейського Союзу
22 листопада були оголошені номінанти премії Європейського Союзу за популярну сучасну музику Music Moves Europe Awards 2022. Серед них і Alina Pash.

 

Окрім української артистки, на нагороду претендують ще 14 артистів з різних країн Європи: Anna (Італія), Balkan Taksim (Румунія), Blanks (Нідерланди), Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), DORA (Іспанія), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрія), JADA (Данія), Ladaniva (Вірменія), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerg (Франція), Nenny (Португалія) і Zoe Wees (Німеччина).

22 січня 2022 року відбудеться церемонія нагородження. Усього буде п’ять переможців, обраних міжнародних журі. До його складу увійшла Альона Савраненко (alyona alyona) як переможниця Music Moves Europe Awards 2021.

П’ять переможців отримають по 10 000 євро на розбудову своєї міжнародної кар’єри. Також журі обере того, хто отримає Grand Jury Prize – 10 000 євро та ваучер на зелений тур (організацію екологічних гастролей) на суму 5 000 євро.

Переможця у номінації «Вибір публіки» визначать шляхом голосування на сайті премії. Воно вже відкрилося і триватиме до середини січня — проголосувати за Alina Pash можна тут.  

Music Moves Europe Awards — премія Європейського Союзу за популярну сучасну музику, що вручається з 2004 року. Мета нагороди – відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку міжнародної кар’єри. Серед переможців є Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler, alyona alyona та інші.

slukh.media 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 листопада 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів