В Ужгороді приділять особливу увагу, щоб масові заходи відбувалися з неухильним дотриманням протиепідемічних вимог

В Ужгороді приділять особливу увагу, щоб масові заходи відбувалися з неухильним дотриманням протиепідемічних вимог
Посилення карантинних обмежень, які запроваджені з 6 грудня Постановою Кабінету Міністрів України №1236, розглянули сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Ужгородській міськраді.

 

Керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Ужгороді, перший заступник голови місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, заступник міського голови Юрій Рахівський ознайомив із рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 грудня. Наголосив на посиленому контролі за дотриманням карантинних обмежень – особливо щодо необхідності перебування в громадських будинках і спорудах із вдягнутими засобами індивідуального захисту (масками або респіраторами). Як ідеться в рішенні регіональної комісії, збільшать кількість рейдових перевірок, активніше проводитимуть превентивну діяльність, інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, суб’єктів господарювання, керівників установ та організацій. Незабаром новорічно-різдвяні свята, тож особливу увагу приділять, щоб масові заходи відбувалися із неухильним дотриманням протиепідемічних вимог.

Контролюватимуть і те, як дотримуються ужгородці умов самоізоляції, перевізників додатково проінформують про умови регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автотранспортом – пасажирів не може бути більше, ніж кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння, водії мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту та контролювати, щоб у масках або респіраторах були пасажири.

Працівники поліції, відповідно до нових карантинних обмежень, можуть проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, а також документів, які підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання від хвороби.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

07 грудня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів