Фестиваль «Червене вино» пройде у режимі офлайн

Про це Мукачівська міська рада повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«Близько 30 виноробів візьмуть участь в традиційному фестивалі «Червене вино». Винний фест відбудеться в Мукачеві з 12 до 16 січня, локація звична – парк «Центральний», – йдеться в дописі.
Зазначається, що під час фестивалю їжу для гостей готуватимуть на 16 гастролокаціях, а хороший настрій відвідувачам даруватимуть колядницькі колективи з різних куточків Закарпаття.
«Червене вино» — щорічний фестиваль, який з 1996 року проходить у Мукачеві Закарпатської області. Подія традиційно відбувається напередодні Старого Нового року.
Як повідомляв Укрінформ, торік фестиваль «Червене вино» вперше за його понад 10-тирічну історію проводили онлайн.
До теми
- Ужгород уже вдруге прийматиме Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премію «Золота Китиця»
- Протягом місяця у музеї імені Бокшая можна переглянути унікальну експозицію робіт Адальберта Ерделі
- Два таланти – один простір: в Ужгороді презентували виставку Людмили Корж-Радько та Богдана Коржа
- В Ужгороді триває Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Унікальний фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» започатковує Закарпатський народний хор
- Названо переможців ІІ Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу «Шовкова косиця»
- На Закарпатті визначили переможців фестивалю стрілецької пісні «Красне поле»
- Відома співачка області Мар’янa Матейко готує святкове диво для дітей і військових
- Студії “Косиця” 10 років: в Ужгородському скансені відкрили виставку закарпатських сорочок
- «Принцип гештальту» – в Ужгороді відкрито персональну виставку робіт Тараса Табаки
- Закарпатська співачка Мар'яна Матейко вісім років навчає перспективну молодь вокалу
- Гончарі й керамісти закарпаття обговорили їхні «цехові» справи
- В Ужгороді відбудеться лекція та майстерка на тему «Жінка в традиційній культурі українців Закарпаття»
- Повернення забутої традиції: в Ужгороді триває перша в Україні виставка храмового дереворізьблення Карпат
- Культурно-мистецький проєкт «Жива спадщина» відбудеться на Закарпатті 18 жовтня
- В Ужгороді презентують шпигунський роман Андрія Любки
- Жовтень 2025 року проголошено місяцем Закарпатського академічного музично-драматичного театру – із нагоди 80-річчя з дня створення

До цієї новини немає коментарів