Закарпатські поліцейські отримали нові квартири в обласному центрі

«Відтепер завдяки соціальному пакету для захисників правопорядку в регіоні доступне сучасне та нове службове житло.
Цей будинок був довгоочікуваним для кожного. Впевнений, що надалі ця ініціатива продовжуватиметься і всі поліцейські, які стоять сьогодні на квартирній черзі, невдовзі будуть забезпечені новим житлом», — наголосив Віктор Микита.
За його словами, в Ужгороді для цього звели нову будівлю на 60 квартир.
«Системно працюємо над тим, аби наші правоохоронці мали усе необхідне для роботи. Ці квартири стають своєрідною подякою за сумлінну працю та певною мотивацією до подальшого якісного виконання службових обов'язків.
Щиро вітаю співробітників Нацполіції та членів їхніх сімей з отриманням довгоочікуваного житла», — зауважив очільник області.
Закарпатська ОДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі








До теми
- На Закарпатті судитимуть двох агентів, які збирали розвіддані для рф про українські військові об'єкти
- На Закарпатті туристка зірвалася зі скелі під час походу
- За апеляцією прокуратури в Хусті скасовано спробу узаконення самовільно збудованої крамниці на землях освіти
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Берегівщині
- На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався в горах
- В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового
- В Ужгороді відбудеться WarWar CrossFit – змагання з кросфіту, присвячені пам’яті Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій
- Сьогодні закарпатська 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада відзначає річницю з дня створення
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- 12 випадків сказу за пів року: жителів Закарпаття закликають бути обережними
- На Хустщині облаштовують тимчасову об’їзну дорогу на аварійній ділянці автошляху
- На Закарпатті судитимуть майстра лісозаготівель за розтрату деревини на Рахівщині
- Гірські рятувальники допомогли туристці з Київщини, яка травмувала ногу в Карпатах
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон

До цієї новини немає коментарів