Переказ коштів з картки на картку: які є обмеження в Україні

Переказ коштів з картки на картку: які є обмеження в Україні
Оплатити покупку в інтернеті, скинутися другу на день народження, повернути борг чи допомогти фінансово на відстані стало можливим завдяки онлайн-переказам з картки на картку. Спеціалісти стверджують, що це одна з найпопулярніших послуг. Де зручно переказувати гроші та що слід пам’ятати про обмеження, розкажемо детально у матеріалі.

 

 Як зробити переказ з картки на картку?

Щоб гроші швидко потрапили за призначенням, скористуйтеся надійним платіжним сервісом. На сайті iPay.ua почніть вносити дані у вікно для переказу на головній сторінці або перейдіть за посиланням https://www.ipay.ua/ua/p2p і виконайте кілька простих дій:

 1. Заповніть свої платіжні дані одним із трьох способів: 

 • Без попередньої реєстрації введіть номер картки, з якої будете відправляти гроші, її строк дії та CVV-код. 

 • Натисніть на позначку Google Pay. 

 • Зареєструйтеся на сайті і оплатіть за допомогою електронного гаманця MasterPass.

 1. Напишіть номер телефону для можливого зворотного зв’язку.

 2. Введіть номер картки отримувача.

 3. Вкажіть суму, яку бажаєте оплатити.

 4. Зробіть підтвердження транзакції.

За бажанням можна замовити sms-сповіщення отримувача за додаткову плату. 

Чи існують обмеження на перекази між картками?

Згідно з українським законодавством переказати можна до 5000 гривень без підтвердження особи. Але онлайн-платежів це не стосується. Особа ідентифікується за допомогою своєї платіжної картки. Система фінансового моніторингу може дізнатися з неї всі необхідні дані.

Проте зберігаються ліміти на кількість і загальний обсяг коштів.

Обмеження по сумі грошових переказів:

 • За 1 раз – до 25 000 гривень.

 • За добу – до 110 000 гривень.

 • За місяць – до 220 000 гривень.

Ліміти на кількість платежів:

 • За добу – до 25 переказів.

 • За місяць – до 100. 

Що робити, якщо потрібно прийняти або здійснити більшу кількість операцій?

Ліміти встановлено на картки для фізичних осіб, тобто на переказ власних коштів. Якщо ви власник інтернет-магазину чи займаєтесь іншою діяльністю, що передбачає постійне отримання переказів, потрібно відкрити окремий підприємницький рахунок. Це можливо зробити у будь-якому банку після реєстрації ФОП.

Для рахунку особи-підприємця діють зовсім інші фінансові норми. Для коректної роботи варто правильно визначитися з групою, щоб не перевищувати дозволені ліміти. Усі отримані гроші рахуються як дохід. З них сплачуються відповідні податки. 

Якщо ж на вашу власну картку надходить багато невеликих платежів, фінансова моніторингова служба може запросити інформацію про походження коштів. Теж саме стосується одноразового внесення на рахунок понад 400 000 гривень. Згідно з законом банк може відмовитися проводити ці платежі до з’ясування всіх обставин.

Переказ з картки на картку – зручний і безпечний сервіс для пересилання власних коштів. При дотриманні норм гроші потраплять вчасно за призначенням без жодних затримок.

 

 

18 квітня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів