Волонтери Ужгорода можуть долучитись до групових занять з психологом для відновлення ресурсу

Волонтери Ужгорода можуть долучитись до групових занять з психологом для відновлення ресурсу
Волонтерів Ужгорода запрошують на групові заняття з психологинею Маріанною Мигаль. Активності безкоштовні для учасників, адже відбуваються у рамках проєкту «Турбота: для тих, які тримають тил» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження». Проєкт реалізовує ГО «Щасливі діти».

 

Під час зустрічей, в колі інших волонтерів, можна буде проговорити те, що турбує, що болить, що хвилює, чого бракує.

Психологиня проєкту Маріанна Мигаль каже: «Ті, хто надає підтримку іншим, і особливо ті, хто постійно має справу з людським горем, можуть відчути певні психологічні проблеми. Це впливає на їхній емоційний стан і професійну поведінку. Непомітно відбувається загальне виснаження та емоційне вигорання. Ці стани ховаються за постійним роздратуванням, апатією або емоційним онімінням, поганим сном, плаксивістю, відразою, втратою енергії, відчуттям перевантаження себе проблемами інших, розчаруванням в роботі, униканням соціальних контактів, втратою відчуття радості та інтересу, появою почуття провини, виснаження та напруженості».

Вам варто прийти, якщо відчуваєте потребу:

• відновити свій емоційний стан;

• отримати підтримку однодумців;

• ознайомитися з інструментами для самостійного відновлення ресурсу;

• спробувати новий спосіб емоційного реагування;

• повернути собі навички звичних способів функціо/нування, знайти те, що їх буде стабілізувати.

Перша зустріч відбудеться у п’ятницю, 10 червня, о 17:00.Про місце зустрічі організатори повідомлять у телефонному режимі.Кількість місць обмежена.

Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/5ESBBRyVLUJNHvTx7У рамках проєкту відбудеться 8 групових занять.

Для волонтерів також доступні безплатні індивідуальні консультації з практичними психологами проєкту Маріанною Мигаль та Людмилою Балецькою. Записатися на консультацію можна, написавши психологиням у месенджер.

Матеріал підготований за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах ґрантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Пресслужба ГО “Щасливі діти”

 

07 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів