Ужгород долучився до проєкту «Поруч»
Перед початком із вітальним словом виступили заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, голова Закарпатської асоціації футболу (ЗАФ) Іван Дуран, член виконкому ЗАФ Степан Селменський. Дітям розповіли історію закарпатського футболу, наголосили на важливості дотримання здорового способу життя.
Заступник міського голови Василь Гомонай подякував організаторам за роботу з дітьми, старання хоч на трохи відволікти їх у непростий час, подякував молоді за те, що долучаються до корисних ініціатив, зазначив, що місцева влада в міру можливості намагалася робити все, аби займатися спортом було комфортніше, прикладом чого є будівництво сучасних спортивних майданчиків, як цей, на якому відбувається дійство. Після запальної руханки психолог, медик і футбольний тренер спілкувалися з дітьми, яких розподілили на три локації: «Територія безпеки», «Здоров’я і безпека», «Спортивна».
В Ужгороді таку зустріч проводять уже вдруге, залучені до проєкту й інші населені пункти області. Загалом протягом літа у Закарпатській області заплановано 120 сесій у місцях, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених дітей.
Долучити дітей до проєкту можна за номерами:
– м. Ужгород – Пензова Анастасія Миколаївна – +380502529248;
– м. Мукачево – Наскалов Віктор Борисович – +380502676099;
– м. Хуст – Буковецький Ромео Йосипович – +380674929716.
Ужгородська міська рада
До теми
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Чому у 2026 році Великдень святкують у різні дні та чи можлива спільна дата
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- Шовдар, паски й плетені кошики: скільки коштує зібрати великодній набір в Ужгороді
- Як готують традиційну закарпатську паску?
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- Втрачений Ужгород: як на початку століття Великдень святкували
- Графік проведення пасхальних богослужінь та освячення пасок 4-5 квітня в Ужгороді
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- "Якщо не допомагати, війна не закінчиться скоро": як у Мукачеві колишній військовий Артем Орел ремонтує машини для ЗСУ
- Офіцери 128-ї бригади відвідали побратимів, які повернулися з полону
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- «Дядя Вася»: спокій та позитив серед війни. Історія бійця 128-ї бригади
- Від сімейного лікаря до стента: на Закарпатті презентували алгоритм, що рятує життя

До цієї новини немає коментарів