Головою облради став нашоукраїнець Кічковський

А БЮТ пішла в опозицію

 

В Закарпатській облраді об’єдналися "Наша Україна",половина БЮТ,"Регіони", дві партії угорців(Гайдоша і Ковача) і СПУ.

Опозиція, як очікується, сформується з частини БЮТ і блоку Литвина. Загальний розклад сил виглядає приблизно так: блок на чолі з "Нашою Україною" 67 депутатів, опозиція на чолі з Кеменяшом і Ратушняком 23 депутати

 

18 квітня 2006р.

До теми

Коментарі:

  1. Андріан 2006-04-20 / 13:41:00

    Мутняки ви хлопці.Такі як мартин,попович єсбіст та фединці давно служать балозі, і не треба говорити хто коли прийшов .БЮТ серйозна організація і коли прийшли нові люди туди то вся шушара яка по суті цьомає на барві висвітлила своє лице .І це добре най люди знають що то за сателіти.

  2. Анна 2006-04-20 / 13:36:00

    Та заспокійтесь!треба було добре слухати про що йшла мова на сесії, а якщо не дослухали і не бачили не треба патякати.Панове це чиста заздрість , тому що хтось(тобто Балога) вміє утримати владу, а хтось (тобто Рата) не вміє, ніколи не вмів ,і не зуміє це зробити. Тай слава Богу що так! "Наша Україна" так тримати!
    ...........доречі після сесії все таки включили гарячу воду. Щей якби Ратушняка виселити з планети все чудово було б...

  3. Юля не Тимошенко 2006-04-20 / 09:31:00

    Політрада БЮТ зробить серйозні висновки з ситуації з "депутатами-запроданцями" й можливо мартин й компанія залишаться без обласних депутатських крісел. Що тоді робитимуть "мартини"?
    Я голосувала за БЮТ в Обласну Раду не за те, щоб мартин цілувався з прихвостями Балоги та партії регіонів.
    Весна переможе! Юля - прем'єр !!!

  4. 2006-04-20 / 09:20:00

    Блокувалися,передусім, з БЮТом, соціалістами і двома угорськими партіями. Це погано? Інша річ, що частина бютівців, які увійшли до БЮТу тільки перед виборами,ставили палки в колеса. А тому мають те, що мають

  5. 2006-04-19 / 20:07:00

    Всьому свій час і Різак колись нагибав. Чим дії балоги кращі. Він як куриця гребе під себе не враховуючи інтереси інших, а за це БЮТь Вікторе Івановичу і сильно. Ніколи диктатури довго не існували. І клав балога на рішення політради НСНУ не блокуватися з регіонами.

  6. 2006-04-19 / 16:12:00

    Бродський - це ще не весь БЮТ. Так само як і його колишній головний закарпатський "яблучник" Сербайло.

  7. Каштаново 2006-04-19 / 11:46:00

    Слушна думка, наврядчи партія потерпить, щоб хтось з її членів дискредитував!

  8. еміл 2006-04-19 / 11:44:00

    Якщо члени областної партії не підкорюються загальній ідеології партії, то політрада з легкістю може позбавити членства в партії, що призведе до втрати мандату! Тому самовільність депутатів при сьогоднішній системі партійності неможлива! До сьогоднішніх циркачів в Закарпатті добеоеться політрада БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО!

  9. 2006-04-19 / 10:42:00

    Каменяш у БЮТ перейшов рівно тоді, коли його кинув голова його партії СДПУ, заступником якого він був, бо той підтримав невдаху Лазаренка. Цікаво як би керував Каменяш штабом Лазаренка.

  10. jarina 2006-04-19 / 10:33:00

    Сербайло і Кеменяш перевороту не робили. До них обласний БЮТ очолювали деграданти. Якщо хтось радіє з приводу того, що деграданти приєдналися до НСНУ, то доводиться шкодувати НСНУ. І Кічковського шкода, йому б лікувати важкий атеросклероз, а не областю керувати.

  11. 2006-04-19 / 08:29:00

    Балога молодець, послідовний, проти олігархів в НСНУ, так і рпоти місцевих бізнесменів типу Рати та Камиша

  12. 2006-04-19 / 08:28:00

    от буде тема для Шкіля попилікати...))) вже тішуся...

  13. 2006-04-19 / 08:27:00

    Катерина права, в опозицыъ новы члени БЮТ, ы Сербайло, і Кеменяш, і Солонтай, ті, хто з аостанінй рік прийшли і хотіли зробити переворот. Ці перевертні саме на опозицію заслуговують. Віва НСНУ

  14. 2006-04-18 / 23:07:00

    Катеринко ви про що? Виявляється що новим членам БЮТу хотілося в опозицію? Ні рідненька. Це мартин і ко продажні тварі і це ще раз є доказом того що ці человечки все життя торгували Юлією Тимошенко. Кеменяш дав їм шанс виправитись але горбатого даже могила не виправить.

  15. катя 2006-04-18 / 20:29:00

    В опозицію пішла лише та частина БЮТу, яка стала БЮТом лише незадовго до виборів