До Закарпатської служби зайнятості з початку дії воєнного стану звернулося більше 13 тисяч громадян

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.
Так, за період з 24.02.2022 по 27.07.2022 до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося більше 8 тисяч осіб, серед яких 3454 – жителі інших областей України, де ведуться активні бойові дії. Всього скористались послугами обласної служби зайнятості понад 13 тисяч осіб.
За вказаний період за сприяння центрів зайнятості області працевлаштовано 2680 осіб. Серед них 229 особи, які приїхали на Закарпаття з областей України, де ведуться активні бойові дії.
Закарпатський обласний центр зайнятості
До теми
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»
- В Ужгороді відкрили сучасну школу підготовки операторів БпЛА
- На Закарпатті зустріли двох звільнених з полону захисників
- Понад 100 школярів створювали великодній настрій на головній площі Закарпаття
- На перевалах Закарпаття ускладнені погодні умови: водіїв закликають бути обережними
- Закарпаття бере участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України

До цієї новини немає коментарів