Про виплати пенсій, соцвиплат переселенцям та субсидій під час війни — розповідає заступник міністра соціальної політики

Про виплати пенсій, соцвиплат переселенцям та субсидій під час війни — розповів в ефірі "Суспільне спротив" заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко. Про виплати пенсій в умовах війни
За словами Віталія Музиченка, значна частина населення України отримує виплати не через банки, а через Укрпошту або з доставкою додому.
"Це великий виклик, зокрема в зоні проведення бойових дій. Бо там, де є банки — особливих проблем з цим немає. З Укрпоштою ситуація досить нерівномірна. В зоні проведення бойових дій в багатьох випадках зберігається спроможність Укрпошти або органів влади на місцях організувати цей процес з урахуванням фактора безпеки", — розповів заступник міністра.
"Якщо ми говоримо про тимчасово окуповані території, то тут ми можемо, на жаль, констатувати факт: готівку через лінію фронту переміщувати не можна. Тому в окремих локація досі продовжується обіг готівкової гривні, яка була на цих територіях. Це відбувається, коли Укрпошта продовжує прийом платежів і одразу ці гроші видає в пенсії іншим людям", — сказав Віталій Музиченко.
До теми
- 400 млн грн інвестицій і 500 робочих місць: нове підприємство розпочало роботу на Закарпатті
- 1 млн пляшок газованих фруктових нектарів та сидрів на рік – такими є нові виробничі потужності підприємства, релокованого з Херсонщини на Закарпаття
- На Закарпатті платники податків сплатили понад 1,6 млрд грн військового збору
- Закарпатські підприємці збільшили сплату єдиного податку майже на 80 млн грн
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – понад 869 млн грн єдиного податку
- Правопорушень на 120 млн грн задокументували закарпатські митники завдяки міжнародній співпраці
- На Закарпатті з початку року бюджети отримали понад 15,3 млн грн туристичного збору
- Закарпаття: протягом 7 місяців 2025 року податки і збори наповнили місцеві бюджети на понад 5,8 млрд гривень
- Митний аудит - в дії: за І півріччя 2025 року виявлено порушень митного законодавства на понад 4 млн. грн.
- До місцевих скарбниць від платників акцизного податку Закарпатської області надійшло понад 81,3 млн гривень
- Земельний податок на Закарпатті: надходження за 6 місяців майже на 20% перевищили минулорічні
- Штрафи за невидачу фіскального чека повертаються - ДПС Закарпаття
- Податок на нерухомість: на Закарпатті вже сплачено понад 132 млн гривень
- На Закарпатті суб’єкти господарювання з початку року зареєстрували 3664 РРО/ПРРО
- На Закарпатті платники податків сплатили майже 1 млрд 360 млн грн військового збору
- Підприємства Закарпаття збільшили сплату податку на прибуток: понад 2 млрд 488 млн грн за шість місяців 2025 року
- На Закарпатті тривають перевірки суб’єктів господарювання на предмет ліцензії на пальне
- Упродовж півріччя 2025 року у місцевих скарбницях Закарпаття – майже 5 млрд грн податків та зборів
- За перші пів року 2025-го платники поповнили місцеві бюджети Закарпаття на понад 15 млрд грн
- У І півріччі Закарпатська митниця скерувала у Держбюджет понад 11 мільярдів гривень
До цієї новини немає коментарів