На Закарпатті розшукують чотирьох чоловіків, що загубилися в горах (ФОТО, ВІДЕО)

Учора вранці військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” отримали інформацію про те, що в районі гори Піп Іван Мармароський румунські прикордонники затримали двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон.
Затриманими виявились громадяни України. Вони повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їх поля зору.
Прикордонники негайно організували спільні з румунськими колегами пошукові заходи, що тривають і до тепер. На сьогодні до пошуків залучено вертолітну авіацію по обидва боки кордону.
Пошукову операцію ускладнює високий сніговий покрив та погана видимість, що перешкоджає використанню автомобільної техніки.
Керівництво Мукачівського прикордонного загону застерігає усіх охочих утриматися від походів у високогір’я з метою збереження життя та здоров’я, повідомили у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.





До теми
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- «Безпілотна» контрабанда: закарпатські прикордонники зірвали спробу переправлення цигарок через кордон
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька

До цієї новини немає коментарів