На Закарпатті 203 підприємці отримали від держави компенсації за працевлаштування ВПО

На Закарпатті 203 підприємці отримали від держави компенсації за працевлаштування ВПО у 2022 році. Про це повідомили на Facebook-сторінці Закарпатської обласної державної адміністрації.
Підприємці Закарпаття надали роботу 504 переселенцям.
"Найбільше працевлаштованих — у сфері переробної промисловості (42%), оптової та роздрібної торгівлі (12%), а також у галузі охорони здоров'я (9,5%)", — йдеться у публікації.
Днями в Україні збільшили розмір компенсації за працевлаштування ВПО до 6700 грн за одну людину.
До теми
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- На Закарпатті відбувся тренінг для лікарів з імунопрофілактики новонароджених

До цієї новини немає коментарів