На Закарпатті стався землетрус магнітудою 3,3 бали

На Закарпатті стався землетрус магнітудою 3,3 бали
27 лютого 2023 року о 03:15:39 Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус в районі селища Велика Добронь, 19 км на захід від м. Мукачево Закарпатської області, магнітудою 3,3 (за шкалою Ріхтера) на глибині 2 км.

 

За розрахунками землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією  відноситься до сильно відчутних, землетрус відчувається всередині будівлі багатьма людьми, під відкритим небом - небагатьма. Люди просинаються, але ніхто не лякається. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем. Тремтіння вікон, дверей, посуду. Скрипіння підлоги і стін. Починається дрижання меблів. Предмети, які висять, легко розхитуються; рідина у відкритих ринках злегка коливається. У автомобілях, які стоять на місці, поштовх помітний.

Останній землетрус, який відчувався більш, ніж у 15 населених пунктах Закарпаття зареєстровано із району м. Іршава, 03 січня 2023 року  з магнітудою 3,8 на глибині 6 км.

Офіційний сайт центру по технічним причинам не працює, але якщо Ви відчували даний землетрус, то залиште інформацію про це у коментарях до повідомлення Головного центру спеціального контролю.. Це допоможе в уточненні його параметрів.

Місцезнаходження сейсмічного джерела знаходиться на карті за посиланням.

Головний центр спеціального контролю

 

27 лютого 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів