Понад півсотні ящиків безакцизних сигарет виявили у мікроавтобусі на трасі "Київ-Чоп" на Закарпатті

Подія трапилася на трасі "Київ-Чоп" у Ракошині. Мікроавтобус спинили правоохоронці за попередньо наданою в орієнтування інформацією близько 14-ї години. Інспектори помітили, що водій поводить себе підозріло і здійснили огляд автомобіля.
"Невдовзі виявилося, що у кузові було 55 ящиків безакцизних цигарок. Водій не зміг пояснити звідки вони у нього. Патрульні забезпечили охорону місця події, поки тривали дії слідчих", — йдеться у повідомленні.

За незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів передбачена кримінальна відповідальність. Санкція статті передбачає від 85 000 до 170 тис. гривень штрафу з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
До теми
- Майже через 90 років Євген Коновалець повертається в Україну: прах полковника зустріли на Закарпатті
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- Під час Ужгородської регати зібрали 94,8 тис. грн для ЗСУ
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- «Ужгородська Регата» повертається: благодійний заплив відбудеться вже цього місяця
- У селі на Ужгородщині фіксують випадки захворювання на гепатит А
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- Благодійна акція «Твоя кров – чиєсь завтра» відбудеться у четвер, 25 червня, в Ужгороді
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- Укрзалізниця збільшує кількість потягів до Закарпаття цього літа
- Закарпаття зустріло Героя: прах провідника українського державницького руху Андрія Мельника та його дружини Софії повернули в Україну
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- У межах «Сакура Фесту» в Ужгороді відбулася традиційна співоча хода
- «Сакура мрій» – в обласному центрі Закарпаття проведуть перформанс
- «Сакура Фест 2026» в Ужгороді: програма благодійного фестивалю
- «Вам надійшла виплата»: у Viber запустили нову шахрайську схему
До цієї новини немає коментарів