У селі на Закарпатті на місці пожежі у будинку виявили тіло власника

На Закарпатті у селі Вонігове сталася пожежа у будинку. На місці пожежі виявили тіло 51-річного власника оселі, — повідомили на Facebook-сторінці ДСНС у Закарпатській області. Ймовірна причина займання — необережність під час паління.
Пожежа у будинку в селі Вонігове на вулиці Новобарівська сталася вночі 31 березня. До рятувальників зателефонували односельці і повідомили, що у сусіда горить будинок.
.jpg)
Фото: ДСНС Закарпатської області/Facebook
Рятувальники, які виїхали на місце події, за годину загасили пожежу. "В одній з кімнат виявили тіло 51-річного власника оселі. Також вогнем були знищені меблі та інші речі домашнього вжитку на площі 24 кв. м", — йдеться у повідомленні.
Ймовірна причина займання — необережність під час паління. Остаточну причину пожежі встановлять правоохоронці.
До теми
- СБУ затримала на Закарпатті керівника одного з районних ТЦК, який «заробляв» на військовозобов’язаних
- Мукачівський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра»
- Рятувальники надали допомогу сноубордистці на Драгобраті
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- Рятувальники надали допомогу травмованій лижниці на горі Красія
- На Хустщині, ймовірно, через отруєння чадним газом загинуло троє людей
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та 107-ої річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР
- Понад 200 працівників критичної інфраструктури Закарпаття пройшли курси нацспротиву
- Поліція Закарпаття закликає батьків стежити за перебуванням дітей біля водойм у зимовий період
- Збір розвідданих для ворога, в тому числі - про удар Орєшніком. На Закарпатті затримано двох чоловіків
- На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання «Січові стрільці на Закарпатті»
- Під прикриттям гуманітарки: як закарпатські митники викривають незаконні схеми
- Привласнили 6,2 млн грн під час будівництва спорткомплексу для школи – до суду скеровано обвинувальний акт
- В Іршаві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками у районі
- ПДВ для ФОПів вдарить по місцевих бюджетах і цінах — позиція підприємців
- Відомий закарпатський письменник вирішив мобілізуватися до лав ЗСУ
- На Закарпатті зафіксували землетрус
- Ужгородський замок запрошує завтра, 21 січня, на День музейного селфі
- Ніч у горах Рахівщини ледь не стала останньою для 24-річного жителя Хмельниччини
- У Сваляві вперше відбувся дієцезіальний Фестиваль колядок

До цієї новини немає коментарів