На Закарпатті понад 9 тисяч випускників шкіл складатимуть Національний мультипредметний тест

За її словами, крім обов’язкових предметів — української мови та математики — близько 60% цьогорічних випускників будуть складати НМТ з історії України. Після завершення навчання при деяких закладах освіти будуть діяти літні табори.
"Літні табори ми робимо не тільки для оздоровлення, дозвілля. У першу чергу ми робимо їх для набуття знань з основних предметів: математики, української мови, української літератури, історії, права та інформатики. Крім літніх таборів у нас працюватиме літня школа. Крім того, ми плануємо предметні школи: з іноземної мови — в Берегові, української мови — в Хусті. Уперше плануємо відкрити літню школу університету на базі нашого наукового ліцею. Літня школи будуть працювати для дітей 7-10 класу, а школа університету для учнів випускного класу", — розповіла Мар’яна Марусинець.
За її словами, загалом в закладах освіти області навчаються понад 170 тисяч учнів. Усі вони повинні завершити навчальний рік до 1 липня.
До теми
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Закарпатців попереджають про схему шахрайства під виглядом «виплат від Укренерго»
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими

До цієї новини немає коментарів