Побиття жінки працівником центру комплектування в Ужгороді: у Міноборони відреагували

"У межах перевірки роботи ТЦК та СП в усіх регіонах України готові реагувати на кожний подібний інцидент", — повідомив перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк на своїй сторінці у Telegram, – пише Суспільне.
"Підкреслю, що усі випадки, які ганьблять високе звання військовослужбовця ЗСУ, офіцера, не будуть залишені без жорсткої реакції. По кожній подібній ситуації буде проведено службові розслідування, а винні — притягнені до суворої відповідальності згідно з чинним законодавством", — йдеться в повідомленні.
Людей, які стикалися з проблемами у взаємодії з уповноваженими особами ТЦК та СП, просять звертатися за номером 0 800 31 01 79.
Нагадаємо, На Закарпатті п’яний майор ТЦКСП напав на офіцера ЗСУ з дружиною і побив її (ФОТО)
До теми
- В Ужгороді для родин ромської громади провели інформаційну зустріч з освітніх питань
- Олімпійський прапор підняли в Ужгороді з нагоди відкриття Зимових Олімпійських ігор-2026 в Італії.
- Після 18 місяців у статусі зниклого безвісти в Ужгороді сьогодні попрощалися із 41-річним солдатом Олександром Шугаром
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- У Закарпатському драмтеатрі імені братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відкриють нову локацію – сцену-трюм.
- В Ужгороді попрощалися із 25-річним захисником Олексієм Бриньком
- Завтра, 6 лютого, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Олександра Шугара
- Допомога, що рятує та лікує: Ужгородська лікарня отримала 26 багатофункціональних ліжок
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
- Сучасне УЗД без кордонів: Ужгородська міська лікарня долучилася до міжнародного медичного проєкту ЄС
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим 27-річним захисником – сержантом Нацгвардії Василем Фрінцком
- Юридична підтримка родин в Ужгороді: у межах програми Roma Response відбулася консультаційна зустріч
- Ужгородська міська багатопрофільна лікарня отримала від благодійників медобладнання
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним полеглим Захисником
- В Ужгороді відзначили першу річницю роботи Центру захисту прав людини в Закарпатській області
- Ужгородський скансен запрошує на тематичні заходи до прийдешнього свята Стрітення Господнього
- Інтенсив із відновлення психологічного добробуту для дітей загиблих Захисників України відбувся в Ужгороді
- Захисники «Рейду» подякували Ужгороду за підтримку та внесок в оборону України
- В Ужгород повернувся ще один Герой на щиті – сьогодні попрощалися із полеглим 46-річним захисником Андрієм Доглушевим

До цієї новини немає коментарів