6 способів відіпрати старі плями в домашніх умовах

6 способів відіпрати старі плями в домашніх умовах
Пляма на улюбленій речі ніяк не хоче відіпратися, а хімчистка занадто дорога? Не поспішай позбавлятися одягу, спробуй вивести пляму в домашніх умовах.

 

І тому є кілька способів.

 

 

Лимон

Яскраві плями добре виведуть за допомогою засобу з високою кислотністю, наприклад, лимона. Навіть плями від вина можна вивести в домашніх умовах, просто покапавши на них соком від лимона і залишивши на кілька годин світлішати.

Далі місце потрібно протерти щіточкою та випрати річ у машинці або вручну.

Рідина для зняття лаку

Увага, підходить лише безацетонова рідина. Ацетон може зіпсувати тканину і точно зіпсує колір.

Якщо річ забруднена фарбою, м’яко промокни пляму ватним тампоном, змоченим у рідині для зняття лаку, щоб вона повністю просочилася і залиши на півгодини, а потім застирай.

Оцет

З жирними плямами добре впорається оцтовий розчин. Розведи 1 ст. л. оцту на літр води, а в жирні плями утріть содову кашку з соди та води. Замочи річ на годину, а потім випрай у звичайному режимі.

Аспірин

Плями крові найкраще прати в холодній воді, адже кров — це ялинок і від високих температур білок згортається. Зроби з таблетки аспірину кашку і протріть за допомогою щітки пляму. після замочування в холодній воді з розчиненими 2 таблетками аспірину в ній.

Гірчиця

Ще один чудовий спосіб відпрати жирну пляму — гірчичний порошок, адже ферменти гірчиці розщеплюють жир. Порошок потрібно розвести у холодній воді до стану пасти та нанести щіточкою на жирні плями. Прати у теплій воді.

Новини Ю

 

14 листопада 2023р.
-->

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів