За минулий місяць закарпатські патрульні притягнули до відповідальності 2605 водіїв за перевищення швидкості

Про це написали на сторінці управління у Фейсбуку.
Пам?ятайте, що однією з основних причин ДТП з потерпілими на території України є перевищення максимально дозволеної швидкості руху.
Нагадаємо швидкісні вимоги, передбачені ПДР України: - У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год, а у житлових і пішохідних зонах до 20 км/год; - Поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, а у разі відокремлення проїжджих частин одна від одної за допомогою розділювальної смуги — не більш як 110 км/ год. На автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен враховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно ним керувати.
До теми
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Обласна філармонія розпочала свій 79-й сезон яскравою музичною подією
- Керівники Закарпаття відзначили правоохоронців, які запобігли теракту в одній зі шкіл Тячівщини
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва-2024
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Закарпатські вітряки зменшують залежність України від імпорту угорської електроенергії
- Підприємці краю отримали відзнаки за внесок у розвиток Закарпаття
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпатські аграрії завершили збір ранніх сільськогосподарських культур
- «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»: триває обласний конкурс для майстрів і митців
- Високі державні нагороди за особливі досягнення у професійній діяльності отримали двоє закарпатських спортивних функціонерів
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- На території Ужгородського наукового ліцею відкрили спортивний комплекс
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- У Перечині відкрили релокований Краматорський ліцей
- Закарпаття розширює міжмуніципальне партнерство з Румунією
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- Триває прийом заявок на створення екокіно від ECO FILM FESTIVAL
До цієї новини немає коментарів