Смерть на гірськолижній трасі - раптово померла 43-річна жителька Перечина

Випадок стався вчора, 21 січня на гірськолижній трасі курорту Красія, що в селі Вишка.
Як повідомляють у КНП "Закарпатський центр екстреної меддопомоги", 43-річна гірськолижниця померла раптово.
"Зі слів родичів, вона вже два дні скаржилась на біль у грудях, але до лікаря не зверталась. Жінці, по приїзду «швидкої», здійснювали серцево-легеневу реанімацію – компресію грудної клітки", - йдеться у повідомленні.
На момент прибуття медиків ознак життя не були. Медики продовжили реанімаційні заходи, але безуспішно. Причини раптової зупинки кроовообігу з’ясує судово медична експертиза.
До теми
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців
- У рідне село після російського полону повернулися двоє військових із Рахівщини
- На Закарпатті відбудеться 2-ий щорічний «ECO FILM FESTIVAL by CHYSTO. DE?!»
- На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- «Карпатський скульптурний шлях» - на Закарпатті триває Міжнародний скульптурний симпозіум
- У Сваляві на всеукраїнській конференції обговорюють інклюзивний туризм та відновлення економіки
- Закарпаття приєдналося до загальнонаціональної акції вшанування наймолодших жертв війни
- Як громадам знайти партнерів і залучити міжнародну підтримку: три інструменти для місцевого розвитку
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
- Позашляховик для фронту: закарпатським військовим передали авто
- До 3 років обмеження волі засуджено жительку Ужгородщини, через неналежний догляд якої помер 3-місячний хлопчик
- Міжнародна команда прибирає та облаштовує єврейські цвинтарі на Закарпатті
- Два землетруси зафіксували вчора на Закарпатті
- Увага, водії: змінено організацію руху на в’їзді в Мукачево з боку Ужгорода
- У Свалявській міській лікарні запрацювали два оновлених відділення
- На Закарпатті під час забігу Боржавою збиратимуть допомогу на ЗСУ
- Закарпатські ветерани - серед переможців Всеукраїнських змагань «Сильні України»
- Як громади Закарпаття можуть будувати партнерства з містами в Європі — обговорили на зустрічі в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів