Понад 130 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
Інформація щодо надання послуг Закарпатською обласною службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам за період з 01 січня по 06 лютого 2024 року:
- 134 внутрішні переселенці звернулися до обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи, 108 з них – мали статус зареєстрованого безробітного;
- 15 внутрішньо переміщених осіб було працевлаштовано.
Станом на 06.02.2024:
- 102 людини, які належать до категорії ВПО, перебувають на обліку обласної служби зайнятості, 86 з них – мають статус зареєстрованого безробітного.
Телефони гарячої лінії ОЦЗ: (044) 244-94-85, 050-805-50-03.
Телеграм-канал https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.
До теми
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 169,8 млн грн
- Програма «Власна справа»: ще 22 закарпатці отримають 6,6 млн грн на розвиток бізнесу
- 408 людей з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Близько 1000 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- За результатами 9-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 17 заявників отримали позитивне рішення
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримав 91 роботодавець області
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Молодь обирає службу зайнятості: Закарпаття - серед лідерів в Україні
- За результатами 8-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 16 заявників отримали позитивне рішення
- 360 людей з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Близько 900 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- З початку року 117 учасників бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
- Понад 1000 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 8,6 тисячі шукачів роботи
- Понад 320 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Грант на власну справу на Закарпатті отримали ще 23 заявники
- З початку року послугами Закарпатської обласної служби зайнятості скористалися 7,7 тисячі шукачів роботи

До цієї новини немає коментарів