Уперше на Закарпатті – офіційна делегація Демократичної Республіки Конго

Уперше на Закарпатті – офіційна делегація Демократичної Республіки Конго
У Закарпатській області відбувається візит офіційної делегації Демократичної Республіки Конго на чолі з Його Високоповажністю генеральним секретарем міністерства закордонних справ Тео Вабенгою Калебо.

 

Це перший візит представників ДРК до нашого регіону. Україна високо цінує Конго як надійного партнера в міжнародних організаціях і налаштована поглиблювати конструктивну взаємодію у всіх сферах, що становлять спільний інтерес.

ДРК засуджує збройну агресію росії проти нашої країни та підтримує її суверенітет, незалежність і територіальну цілісність.

Під час зустрічі обговорили питання економічної співпраці, освіти, ІТ-сектору та підтримки роботи Почесного консульства Демократичної Республіки Конго в Ужгороді на чолі з Романом Мегелою, яке разом сьогодні відкриваємо.

Закарпаття має широкий досвід організації навчання іноземних студентів в УжНУ, тож запропонували колегам розглянути можливість співпраці в цьому напрямку. Наші іноземні партнери висловили зацікавленість співробітництва в освітній сфері, тому домовилися сформувати спільну робочу карту.

Про це інформує голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

 

22 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів