На Ужгородщині припинили чергову схему незаконного переправлення військовозобов’язаних до країн ЄС – підозрюваному обрали запобіжний захід

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури 26-річному закарпатцеві повідомлено про підозру у незаконному переправленні кількох осіб через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).
Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести 242 240 грн застави.
Правоохоронці встановили, що мешканець Мукачівщини разом зі спільником, особу якого встановлюють, налагодив схему незаконного переправлення до країн ЄС громадян призовного віку. Їх зустрічали на Закарпатті та розміщували у готелях, де ті очікували слушного часу для переходу держрубежу.
На початку березня підозрюваний мав переправити «клієнтів» до Угорщини в обхід офіційних пунктів пропуску. Маршрут мав починатися на території Берегівського району, однак через страх бути викритими ділки змінили плани.
Трьох чоловіків, які спробували втекти з України до Словаччини, прикордонники Чопського загону виявили на околицях Ужгорода, за 600 м від лінії кордону. Вартість такого переправлення становила 2000 доларів США з особи.
До теми
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Повідомлено про підозру закарпатцям, які незаконно вирубали дерев на понад 1 млн грн на території Брустурянського надлісництва
- «30 хвилин до ЄС без офіційних КПП»: на Ужгородщині викрито дві схеми незаконного переправлення чоловіків через кордон
- Майже 9 млн грн шкоди довкіллю: на Закарпатті прокуратура подала три позови через незаконні рубки лісу у Брустурянському надлісництві
- На Мукачівщині за позовом прокуратури конфісковано успадковану росіянином земельну ділянку
- На Закарпатті затримано власника СТО, який продавав гуманітарні авто ввезені для фронту
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- На Тячівщині за позовом прокуратури громаді повернуть понад 3,5 га землі вартістю майже 19 млн грн
- За 15 тис. дол. США до Словаччини: на Закарпатті викрито канал незаконного переправлення
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака
- Подяки від фронту за підтримку армії: прокурори Закарпаття отримали відзнаки СБС
- До 9 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив знайомого
- Працівник оборонного заводу на Закарпатті шпигував для росії через батька: деталі від прокуратури
- Знімала порно з малолітньою дочкою: на Закарпатті багатодітну матір взято під варту
- На Закарпатті службовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивних бронювань від мобілізації
- Укрзалізниця збільшує кількість потягів до Закарпаття цього літа
- За два тижні на Закарпатті заблоковано 6 нових схем переправлення ухилянтів на майже $ 100 000
- Лісопродукція зникала після офіційної рубки: на Закарпатті повідомлено про підозру майстру лісозаготівель
- Святкували день народження — у Міжгір’ї засуджено чоловіка, який убив іменинника

До цієї новини немає коментарів