За І квартал 2024 року товарообіг в зоні діяльності Закарпатської митниці перевищив 40 млрд грн

За І квартал 2024 року товарообіг в зоні діяльності Закарпатської митниці перевищив 40 млрд грн
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці

 

Митниця – одна із важливих державних інституцій, покликана сприяти інтенсивній міжнародній торгівлі, яка пожвавлює економіку України та наближає її до євроінтеграції. Тут важливу роль відіграють чіткі правила для бізнесу та швидкі митні процедури. Адже кожен суб’єкт, що здійснює зовнішньоторговельні операції, прагне якнайшвидше пройти кордон та вчасно доправити свій вантаж. Тож, Закарпатська митниця підбила підсумки товарообігу за І квартал 2024 року, який уже перевищив 40 млрд грн.

Найбільше вітчизняної продукції цьогоріч потребували такі країни Євросоюзу, як: Німеччина, Італія, Угорщина, Румунія, Словаччина та Чехія. Серед експортних товарів виступали: насіння ріпаку, кукурудза, соєві боби, лісоматеріали, меблі та деревне вугілля. Загалом  в режимі «експорт» закарпатські митники оформили 6,3 тисяч митних декларацій на суму 8,6 млрд грн.

А от до України найчастіше імпортували продукцію ті ж самі держави ЄС: Чехія, Словаччина, Угорщина, Італія, Німеччина та ще Польща. У вагових та вартісних показниках переважали такі ввезені із-за кордону товари, як: легкові та вантажні автомобілі, сучасна побутова техніка, трактори, електричні водонагрівачі тощо. Від початку року в режимі «імпорт» оформлено понад 13 тисяч митних декларацій на суму 34,8 млрд грн.

Загалом за перші 3 місяці п.р. закарпатські митники оформили 19,6 тис митних декларацій. Обсяг вантажів склав 377 тисяч тонн. Їх активно здійснювали 1141 суб’єкт зовнішньоторговельної діяльності.

Завдяки злагодженій роботі та співпраці з бізнесом, Закарпатська митниця вже скерувала до Держбюджету 5 млрд грн митних платежів.

 

09 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів