В Ужгороді працював вакцинальний автобус, де можна було безкоштовно зробити щеплення від інфекційних хвороб
![В Ужгороді працював вакцинальний автобус, де можна було безкоштовно зробити щеплення від інфекційних хвороб](/images/news/2024/4/max/DSC00375.jpg)
Учора із 11 до 15 години ужгородці та гості міста безкоштовно вакцинувалися від дифтерії, правця, COVID-19, діти та підлітки за згодою батьків могли отримати щеплення від дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту, краснухи та інших інфекційних хвороб. Акцію провели у межах Всесвітнього тижня імунізації.
Крім того, у «Містечку здоров’я» можна було виміряти показники артеріального тиску, зробити дерматоскопію, тестування гепатиту «С», «В», ВІЛ, ІПСШ швидкими кров’яними тестами. Медичні працівники та представники громадських організацій проводили роз’яснювальні бесіди щодо важливості щепитися від інфекційних хвороб, роздавали інформаційні матеріали, буклети, листівки тощо.
За час акції зробили 22 щеплення, зокрема 9 – від дифтерії та правця, 8 – від COVID-19, від гепатиту В отримали вакцинацію 5 осіб. 29 людям зробили швидкі тести на ВІЛ, гепатити С та В, сифіліс. 150 особам провели дерматоскопію, ще 100 людей виміряли артеріальний тиск. Усі, хто звернувся за медичними послугами, отримали засоби індивідуального захисту та інформаційні матеріали.
Медики закликають усіх зробити необхідні профілактичні щеплення, які дозволять захистити відразу декілька поколінь від небезпечних вакцинокерованих хвороб задля стабілізації національної епідемічної безпеки населення нашої області, країни та Європи. Адже ПЕРЕМАГАЮТЬ сильні та здорові українці.
Нагадаємо, захід відбувся за сприяння управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради за участі фахівців ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ України» та Ужгородської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ України», медичних працівників КНП «Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та ТзОВ «Інтерфемілі», представників громадської організації «ІСТОК».
-->
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із полеглим захисником – капітаном, командиром взводу 42-річним Євгеном Гайдуком
- Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
- В Ужгороді завтра, 26 липня, попрощаються із загиблим захисником Євгеном Гайдуком
- В Ужгороді відбулися хіротонія та інтронізація єпископа-ординарія Мукачівської греко-католицької єпархії владики Теодора
- До уваги водіїв! Сьогодні та завтра в Ужгороді перекриють рух на кількох вулицях у центрі міста
- Центр розвитку дітей, молоді та вчителів Генерація UA відкрили в Ужгороді
- В Ужгороді завтра, 12 липня, попрощаються із загиблим захисником Юрієм Черяником
- Декану факультету одного з університетів Ужгорода повідомили про підозру в одержанні хабарів від студентів
- Близько 73 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали в Ужгороді під час благодійних заходів
- Бійці підрозділу БУАР передали прапор бригади зі словами подяки громаді Ужгорода за допомогу
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника Володимира Сатмарі
- Спецпогашення поштової марки «Україно, вперед!» відбулося в Ужгороді
- На Ужгородщині сьогодні, 11 червня, буде чутно звуки вибухів. Прохання зберігати спокій!
- Ще із одним загиблим захисником – Юрієм Кучериком – попрощаються в Ужгороді завтра, 5 червня
- Закарпатську обласну клінічну лікарню відвідали представники III окремої штурмової бригади
- В Ужгороді завтра, 4 червня, попрощаються із загиблим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
- В Ужгороді організували дозвілля для дітей з родин військових, ветеранів, загиблих захисників, а також дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
- В Ужгороді провели масштабне свято до Міжнародного дня захисту дітей. На підтримку ЗСУ зібрали 11 459 гривень
- Талановитих ужгородських школярів відзначили грошовими преміями
- Завтра в Ужгороді – низка заходів до Міжнародного дня захисту дітей (АФІША)
До цієї новини немає коментарів