На Тячівщині розпочали ремонт дороги на ділянці «Колочава-Усть Чорна-Калини-Бедевля».

Зокрема, підрядна організація ліквідовує ямковість у селищі Дубове, селах Калини та Красне, що в межах Дубівської територіальної громади.
Як повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, у цих населених пунктах здійснюють фрезування асфальтобетонного покриття окремими картами, після цього влаштовуватимуть верхній шар.
За його словами, на відрізках дороги між картами також планують провести ямковий ремонт.
«Звертаємося до територіальних громад області: якщо ваш бюджет дозволяє, зробіть внесок у благополуччя своїх сіл та міст – подбайте про інфраструктуру та безпеку місцевих жителів. Оскільки, на жаль, державного фінансування на утримання доріг немає», – зауважив Мирослав Білецький.
До теми
- На Закарпатті до 1 вересня готують 566 шкіл: що зміниться для учнів
- Гранти по 1 млн грн: ветеранів і ветеранок Закарпаття запрошують до участі в грантової програми «Траєкторія 3»
- На Закарпатті понад 3,8 млн грн спрямують на проєкти ветеранських організацій
- Закарпаття долучається до масштабної ініціативи «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах»
- Закарпатці мають більше часу, щоб отримати до 200 тисяч гривень на власний бізнес
- На Закарпатті 15 проєктів для підтримки вразливих категорій отримали 2,8 млн грн з обласного бюджету
- Новий рахунок «Турбота про дитину»: як отримувати виплати до року та «єЯсла»
- Від санаторіїв до центрів відновлення: в Ужгороді обговорили нову модель реабілітації ветеранів
- Понад 50 евакуаційних поїздів та організованих груп прийняло Закарпаття від початку повномасштабної війни
- Продовжується реєстрація на табір відновлення у Карпатах для жінок-ветеранок.
- З початку року на видатки, пов’язані з війною, Закарпаття спрямувало понад 682 млн грн
- Новий етап гуманітарного та культурного партнерства: Закарпаття зміцнює співпрацю з італійським регіоном Фріулі-Венеція-Джулія
- На Закарпатті стартувала «Школа ветеранського підприємництва»: триває набір учасників
- Закарпаття посідає лідерські позиції в Україні з розвитку альтернативних джерел енергії
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- Діти військових із Закарпаття та Сумщини вирушили на відпочинок до Австрії
- Закарпатський бізнес запрошують на онлайн-зустріч щодо «зеленого» відновлення та співпраці з Японією

До цієї новини немає коментарів