Закарпатські митники запобігли незаконному експорту хвойних пиломатеріалів до ЄС

Співробітники управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці припинили чергові спроби незаконного експорту пиломатеріалів на понад 730 тисяч гривень.
В обох випадках, дошки зі сосни (37,6 м. куб.) та з ялини (41,5 м. куб.) переміщувалися у вантажних транспортних засобах, які слідували до Угорщини через пункт пропуску «Чоп – Захонь».






Під час митного контролю із залученням спеціаліста лісового господарства встановлено невідповідність геометричних розмірів пиломатеріалів із зазначеними у товаросупровідних документах.
У першому випадку, відправником вантажу зазначалося підприємство із Житомирщини, в іншому – фізична особа із Закарпаття. Сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій подавалися 22-річним керівником вітчизняної фірми та 48-річною ФОП з м. Тячів.
Тож, і відповідальність за подання до митного контролю документів з направдивими даними щодо геометричних розмірів товару та сертифікатів, які, як з’ясувалось, видані на іншу партію вантажу, – несуть ці підприємці.За даними фактами складено два протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу. Всі партії соснових та ялинкових дошок, загальною вартістю 731 тис. грн. вилучено до розгляду справи в суді.
До теми
- Tolkовий Світлячок навчав енергоощадності дітей в Ужгородському ліцеї № 4
- Військова служба, технології, відповідальність: прикордонники презентували школярам Закарпаття свою професію
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- В Ужгороді фахівці з України та Румунії обмінялися досвідом реабілітації після травм спинного мозку
- Майже 180 тисяч доз вакцини: на Закарпатті розпочали вакцинацію диких тварин проти сказу
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- 15 років ув’язнення за держзраду – «заочно» засуджено закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом
- На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
- 7 років в'язниці: за матеріалами поліції Закарпаття засуджено водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Закарпаття зустріло Героя: прах провідника українського державницького руху Андрія Мельника та його дружини Софії повернули в Україну
- Шахрайська схема на понад 21 млн грн: на Закарпатті викрили групу киян, які намагалися переоформити нерухомість іноземки
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- 6 тисяч доларів за переправлення через кордон — на Закарпатті ДБР викрило військового
- На Закарпатті повідомлено про підозру двом підприємцям за махінації в системі «Шлях»
- На Хустщині за позовом прокуратури підприємство сплатить до місцевого бюджету 800 тис. грн боргу за оренду землі
- Безпека на швидкості: водії рятувальних підрозділів Закарпаття підвищували кваліфікацію
- Сварка, яка призвела до вбивства – у Хусті на лаві підсудних чоловік, який вдарив ножем знайомого через зауваження
- СБУ застерігає: ворог намагається завербувати закарпатців для реєстрації російських терміналів Starlink
- Шість пожеж за добу на Закарпатті — і п’ять із них пов’язані із загорянням сухої рослинності, чагарників та сміття

До цієї новини немає коментарів