Готуємо смартфон до роботи: функції, які варто активувати перш за все

Готуємо смартфон до роботи: функції, які варто активувати перш за все
Купуючи новий смартфон, важливо правильно налаштувати пристрій, щоб отримати максимальну функціональність, зручність та безпеку. Часи, коли необхідно було провести кілька циклів заряджання та розряджання акумулятора давно залишились позаду, проте сучасні моделі дають набагато більше інструментів, яким слід приділити увагу, дістаючи новий гаджет з коробки.

 

Перше ввімкнення

Сучасні методи оновлення смартфона виглядають дуже просто - користувач просто кладе новий та старий телефони поруч та вмикає перенесення даних. Це дозволяє копіювати не лише медіафайли та додатки, а й збережені паролі та доступи до низки сайтів. Наприклад, якщо користувач на старому смартфонів був активним гравцем в казино Ель Слотс, то після “переїзду” гральний клуб попросить лише заново увійти у кабінет. Втім, досі частими залишаються випадки, коли необхідно налаштувати смартфон з нуля.

Перше, з чого починається налаштування Android або iOS - це створення ключового облікового запису Google Account або ж iCloud. По-перше, це відкриє доступ до магазинів з додатками, а по-друге, дозволить автоматизувати та спростити низку подальших кроків.

Далі слід подбати про безпеку та конфіденційність і активувати кілька базових функцій:

  • Встановлення пароля для розблокування;

  • Увімкнення функції “Знайти пристрій”;

  • Налаштування резервного копіювання.

Після завершення первинних налаштувань можна переходити до більш детального вивчення роботи операційної системи.

Налаштування додатків та сповіщень

Налаштування смартфона найчастіше має на увазі його персоналізацію, тобто ретельне вивчення усіх функцій та процесів, щоб визначити зайві та необов?язкові. Зокрема мова йде про дозволи для мобільних додатків, а також його обмеження - для кожного можна застосувати персональні налаштування та не ділитись з ними зайвою інформацією, наприклад, про власну геолокацію.

Розробники операційних систем відомі своїм прагненням задовольнити якомога більше інтересів користувачів, проте іноді пропонують зовсім непопулярні функції, як, наприклад, відстеження цін на акції або ж іншу локальну інформацію. У розділі “Сповіщення” можна вимкнути зайві повідомлення для менш важливих додатків, щоб уникнути перевантаження системи, а разом з тим - заощадити трохи відсотків заряду.

Зрештою, наостанок залишається налаштування зручних функцій - керування жестами, свайпи, дотики до екрана, налаштування режиму “Не турбувати” та інше. Ця процедура є вже повністю індивідуальною та залежить від власних потреб. 

 

 

 

На правах реклами

 

 

30 квітня 2024р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів