Ужгород сьогодні попрощався із 40-річним солдатом Павлом Петровським

Ужгород сьогодні попрощався із 40-річним солдатом Павлом Петровським
Про це повідомили у міській раді.

 

Стрілець-помічник гранатометника загинув 8 липня 2024 року.

Павло Степанович Петровський народився 3 червня 1984 року в Ужгороді. До 9 класу навчався в місцевій школі №19, потім – в Ужгородському торговому технікумі.

Чин похорону відбувся на площі Народній. Віддати шану захиснику прийшли рідні та близькі, в.о. міського голови, заступник міського голови Вадим Борець, військові, побратими, містяни.

Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави. Там Павла Петровського поховали із військовими почестями.

У полеглого залишилася мама, двоє дітей, сестра.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 

17 грудня 2024р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*