Кількість зареєстрованих на Закарпатті підприємцями реєстраторів розрахункових операцій у 2024-му збільшилась на понад 5 тисяч

Фахівці ГУ ДПС у Закарпатській області інформують, що упродовж 2024 року спостерігали в краї стійку тенденцію зростання кількості зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО), сум розрахункових операцій, проведених через такі РРО/ПРРО, та кількість створених розрахункових документів, порівняно з 2023 роком.
Так, кількість зареєстрованих суб’єктами господарювання РРО/ПРРО на Закарпатті упродовж минулого року збільшилась на 5307, у порівнянні з 2023 роком. Станом на 1 січня 2025 року в області зареєстровано 7489 РРО і 15582 ПРРО.
Загальна сума виторгів, проведених суб’єктами господарювання Закарпаття у 2024 році через РРО/ПРРО, порівняно з 2023 роком, зросла на 27 млрд 812 млн гривень. Упродовж 2024 року така сума виторгів становила 151 млрд 177 млн гривень.
Відповідно до вказаних фактів реєстрації та використання реєстраторів розрахункових операцій, досягнуто сталої позитивної динаміки щодо збільшення кількості чеків, створених РРО/ПРРО.
Податківці зауважують, що така статистика свідчить про те, що платники податків стали більш свідомо ставитись до своїх зобов’язань видавати фіскальний чек, а громадяни – до права його отримувати. Фіскальний чек є обов’язковим документом для здійснення розрахунків з фізичними особами, має важливу податкову функцію і містить необхідні реквізити для податкової звітності.
До теми
- Платники Закарпаття з початку року сплатили майже 11,4 млрд грн ЄСВ
- Понад 6,6 мільярда гривень податків сплатив цьогоріч релокований на Закарпаття бізнес
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – майже 1,3 млрд грн єдиного податку
- Інвестиція у майбутнє: релокована компанія SHEMAX презентувала в УжНУ сучасне обладнання
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету майже 27,6 млрд грн податкових платежів
- Понад 20 млрд грн митних платежів скерувала у Держбюджет Закарпатська митниця за 10 місяців 2025 року
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили під час ревізії закарпатської «швидкої»
- На Закарпатті встановлюють три установки для зберігання енергії
- Закарпатські студенти можуть взяти участь у конкурсній програмі “Мій шлях до першого авто”
- На Закарпатській митниці оформили понад 1,4 тисячі вживаних авто: до держбюджету надійшло понад 200 млн грн
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – понад 1,12 млрд грн єдиного податку
- Майже 12,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб перерахували роботодавці на Закарпатті
- 300 мільйонів гривень до бюджету України та нова університетська лабораторія: як компанія Jabil розвиває Закарпаття
- Безкоштовна лекція «Природа і відновлювальна енергетика: чому тут існують конфлікти?»
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету майже 25 млрд грн податкових платежів
- Майже 11 млрд грн податку на доходи фізичних осіб перерахували роботодавці Закарпаття
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 22 млрд грн податкових платежів
- Цьогоріч закарпатські імпортери та експортери сплатили до бюджету понад 15 млрд грн митних платежів та зборів
- На Закарпатті до місцевих бюджетів сплатили майже 19,6 млн гривень туристичного збору
- Майже 7 млрд грн податків поповнили місцеві бюджети Закарпаття з початку року

До цієї новини немає коментарів