В Ужгороді сьогодні попрощалися із 26-річним військовослужбовцем Андрієм Матейкою

Андрій Сергійович Матейка народився 8 вересня 1998 року в Ужгороді. Із дитинства проявились найбільш яскраві риси його особистості: неординарний розум, завзятість у навчанні та прямолінійність. Андрій завжди завойовував симпатії людей своїм веселим характером, вирізнявся доброзичливим ставленням до всіх, тому мав багато друзів, міцну дружню сім’ю.
Змалку полюбив музику, що й підштовхнуло його піти навчатися в музичну школу та взяти вперше до рук гітару. Він був не тільки талановитим музикантом та грав у багатьох гуртах, його талант проявлявся в будь-якій роботі, за яку він брався – так відгукуються про військового ті, хто його знав.
Андрій Матейка захищав Україну у складі 47-ї окремої механізованої бригади 211-го спеціального батальйону. Його життя обірвалося 7 січня 2025 року.
Чин похорону відбувся на площі Народній. Віддати шану воїну прийшли близькі полеглого, ужгородці, міський голова Богдан Андріїв, військовослужбовці.
Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла вулицями міста до Пагорба Слави, де Андрія Матейку поховали із військовими почестями.
У захисника залишилася мама.
Вічна пам’ять і шана воїну!





До теми
- 262 300 грн для ЗСУ зібрали на "Ужгородській палачінті 2026"
- На Закарпаття евакуаційним потягом прибули восьмеро людей із Запорізької області
- «Ужгородська Палачінта» повернулася після шестирічної паузи: три дні смаку, музики й благодійності
- У галереї «Ужгород» триває традиційна обласна виставка графіки «Графічне Закарпаття 2026»
- Ужгородка Ніна Попович відзначила 100-літній ювілей
- Прапор 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила передали громаді Ужгорода як знак вдячності за підтримку військових
- В Ужгороді вшанували учасників бойових дій на території інших держав
- Триває "Ужгородська палачінта": на фесті планують зібрати щонайменше 200 тис. грн на ЗСУ
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 28-річним старшим солдатом Сергієм Жганичем
- Уже сьогодні стартує Ужгородська Палачінта 2026 – програма фестивалю
- Сьогодні в Ужгороді попрощаються зі ще одним захисником
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставковий проєкт «Вертикалі»
- Соціальні послуги – без бар’єрів: мобільний кейс ЦНАПу працював у центрі «Дорога життя»
- Ужгородська Палачінта повертається після п'ятирічної паузи
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- 13-15 лютого відбудеться фестиваль «Ужгородська Палачінта»
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді для родин ромської громади провели інформаційну зустріч з освітніх питань
- Олімпійський прапор підняли в Ужгороді з нагоди відкриття Зимових Олімпійських ігор-2026 в Італії.






До цієї новини немає коментарів