Tolkові партнерства: єдиний в Україні діючий виробник легкових автомобілів "Єврокар" підтримує економіку країни
Сьогоднішня розповідь — про компанію "Єврокар", яка залишається єдиним підприємством, що наразі виробляє легкові автомобілі в Україні.
"Єврокар" — це офіційний виробник автомобілів марки Škoda в Україні, який входить до групи "Атолл Холдінг". Група об’єднує понад 50 компаній, які займаються автовиробництвом, дистрибуцією, будівництвом автоцентрів, логістикою, IT-проєктами тощо.
Розповідає заступник генерального директора ПрАТ "Єврокар" Григорій Іванчук.
Григорій Іванчук, заступник генерального директора ПрАТ "Єврокар" та Олександра Новікова, Novikova Agency "Єврокар": історія автовиробництваПідприємство розпочало свою історію ще у 2001 році зі зведення перших виробничих цехів. З того часу "Єврокар" значно розширив свої масштаби. За понад два десятиліття роботи компанія випустила більше, ніж 203 тисячі автомобілів. У пікові роки, такі як 2008-й, обсяги виробництва перевищували 35 тисяч авто на рік. Завод має потужності для виготовлення 80 тисяч автомобілів щорічно (SKD складання — 30 тисяч авто, CKD виробництво — 50 тисяч авто на рік) з можливістю подальшого розширення.
З 2001 року "Єврокар" випускав автомобілі Škoda, Volkswagen, SEAT, Audi. Зараз виробляє автомобілі бренду Škoda.
"Наразі "Єврокар" залишається єдиним функціонуючим виробником легкових автомобілів в Україні. Навіть попри війну ми працюємо, випускаємо автомобілі, підтримуємо і себе, і економіку країни", — зазначає Григорій Іванчук.За понад два десятиліття роботи компанія випустила більше, ніж 203 тисячі автомобілів
Енергетична ефективність і сталий розвиток
Сьогодні підприємство споживає близько 1,5 МВт електроенергії, проте його потужності розраховані на 8 МВт. "Єврокар" активно інвестує в альтернативні джерела енергії.
"Разом із Групою Tolk ми впроваджуємо проєкти з сонячних батарей і когенерації, щоб не лише забезпечити електроенергією себе, а й допомагати регіону зеленою генерацією", — пояснює заступник директора.
"Єврокар" активно інвестує в альтернативні джерела енергіїВиклики та перспективи
Компанія адаптувалася до складних умов воєнного часу, згуртувавши колектив і впроваджуючи нові проєкти. У перспективі "Єврокар" шукає можливості для виробництва електрокарів, адже багато виробників активно розвивають свої електричні лінійки.
Крім основного виду діяльності – виробництва автомобілів – у 2025 році "Єврокар" розвиватиме логістичний напрямок та підтримуватиме соціальні ініціативи у місцевій громаді.
"Єврокар" шукає можливості для виробництва електрокарівАвтомобіль для українців
Якби у "Єврокар" створювали власний, повністю український автомобіль, він був би надійним і практичним. "Комфорт важливий, але в наш час надійність і простота стають ключовими, — каже Григорій Іванчук. — Пріоритет — питання безпеки".
Висока якість і відповідність стандартам
Автомобілі, що виробляються на заводі, відповідають усім стандартам якості, які вимагає концерн Volkswagen. "Наша продукція за якістю нічим не відрізняється від тих автомобілів, які випускаються за кордоном. Всі стандарти, які вимагаються концерном Volkswagen, дотримуються і у нас", — підкреслює Іванчук.
Автомобілі, що виробляються на заводі, відповідають усім стандартам якості, які вимагає концерн VolkswagenІнновації та штучний інтелект
Керівництво компанії вірить, що впровадження штучного інтелекту може стати важливим інструментом у виробництві, але наголошує на необхідності обережного підходу до його застосування. "Звичайно, це один із напрямків, який зараз дуже активно розвивається — не тільки у нас в компанії, а й у нашому холдингу. Проте штучний інтелект має бути помічником людини, а не складати йому конкуренцію", — зауважує заступник генерального директора ПрАТ "Єврокар".
"Єврокар" продовжує свій шлях у майбутнє, працюючи задля добробуту УкраїниПогляд у майбутнє
Підтримуючи високу якість продукції, дотримуючись інноваційних підходів та залишаючись відданими соціальним цінностям, "Єврокар" продовжує свій шлях у майбутнє, працюючи задля добробуту України.
До теми
- 2025 рік Закарпатська митниця розпочала зі стабільного наповнення Держбюджету – за січень спрямували 1,3 млрд грн митних платежів
- Відповідальність суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання: до бюджету додатково сплачено понад 9 млн. грн.
- У 2024 році закарпатські митники викрили «експортні» оборудки лісової продукції на мільйони гривень
- Конфіскат на митних складах Закарпатської митниці: що вилучали і на скільки у 2024 році
- У 2024 році до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 10,2 млрд грн
- Кількість зареєстрованих на Закарпатті підприємцями реєстраторів розрахункових операцій у 2024-му збільшилась на понад 5 тисяч
- Закарпатські митники упередили 58 спроб незаконного ввезення товарів під виглядом гуманітарної допомоги
- Понад 300 тисяч тонн гуманітарних вантажів оформили закарпатські митники від початку війни
- У 2024 році закарпатські платники податків сплатили до місцевих бюджетів понад 9 млрд гривень
- Закарпатська митниця: у 2024 році порушники митних правил сплатили у Держбюджет понад 30 мільйонів гривень
- Торік Закарпатська митниця видала понад 8 тисяч сертифікатів EUR.1 до 30 країн світу
- Tolkові партнерства: український представник міжнародного холдингу Fareva Group ТОВ "Інтерфіл" працює на сонячній енергії
- Закарпатська митниця: понад 220 млн грн сплатили минулоріч за розмитнення власники придбаних за кордоном іномарок
- Минулоріч платники Закарпаття перераховано до зведеного бюджету майже 23 млрд грн податків
- Найбільше експортували зерно, а ввозили автомобілі та побутову техніку - Закарпатська митниця про роботу у 2024 році
- DOU PRO від SHEMAX: релоковане на Закарпаття підприємство створило продукт, що не має аналогів в Україні
- Як сьогодні підприємству зменшити витрати на електроенергію?
- Унікальний 3D-принтер в Обласній клінічній лікарні друкує протези для військових з ампутаціями
- У 2024 році на Закарпатті сплатили понад 23 млн грн туристичного збору
- За підсумками року Держбюджет поповнився 21 мільярдом митних платежів від Закарпатської митниці
До цієї новини немає коментарів