Ювілейну виставку творів Михайла Сапатюка презентували в Ужгороді

12 березня виповнюється 100 років із дня народження Михайла Сапатюка. За сприяння родини митця – в обласному художному музеї імені Й. Бокшая організовано виставку творів художника.
На виставці представлено близько 70-ти полотен Михайла Сапатюка, переважно це пейзажі. Митець дуже любив працювати на природі і брав активну участь у пленерах.
До теми
- Фестиваль “Драма сьогодення” в Ужгороді визначив цьогорічних переможців
- До 7 березня в атріумі Закарпатської ОВА та облради можна подивитися тематичні добірки з фондів обласних музеїв
- Шанувальників вишивального мистецтва запрошують до ужгородського скансену на виставку «Ойкумена Ірини Ольшанської: будуючи сенси»
- «Зруйнована культурна спадщина України» - в Ужгородському скансені представили тематичну фотовиставку
- "Хотілося, щоб говорили не про розбомблений театр, а про історію і відновлення". Як працює "театр без даху" з Маріуполя
- В Ужгороді відбувся благодійний концерт за ініціативи керівника гурту Con Brio
- Майстерня писанкарства відкриється в Ужгородському скансені
- В Ужгороді презентували традиційну виставку «Графічне Закарпаття»
- В Ужгороді триває виставка п’яти українських художниць «Блекаут. Простір Між»
- Закарпатський музей народної архітектури та побуту відкрив виставку з фондової колекції «Мереживо надії»
- Вечір фортепіанної музики, що перенесе у світ образів минулого - обласна філармонія запрошує сьогодні на концерт
- Ужгородський скансен розпочинає реалізацію міжнародного грантового проєкту
- В Ужгороді відкрили виставку "Магія каменю"
- Дитячі книжки з підписами закарпатських авторів передадуть для українських дітей в Угорщині
- Видав понад 120 збірок народних казок: за прилавком в ужгородській книгарні «Кобзар» був закарпатський літературознавець Іван Хланта
- В Ужгороді сьогодні відбудеться благодійний показ «Маріупольської драми»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту Антон Ковач представив серію живописних робіт «Подорожі»
- Художниця Ксенія Платанова – про своє життя в Ужгороді, виставки та мистецтво
- Протягом місяця в обласному музеї ім.Й.Бокшая можна переглянути виставку «Ужгород на палітрі епох»
- У Генконсульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку робіт живописця Маріона Ілку, присвячену закарпатським митцям та громадським діячам
До цієї новини немає коментарів