Понад 3 тисячі закарпатців уже подали податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2024 рік

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що з 1 січня 2025 року триває Деклараційна кампанія. Громадяни, які отримали у минулому році доходи, що підлягають декларуванню; фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2024 рік до 1 травня 2025 року.
Протягом трьох місяців цього року 3027 громадян подали декларації про майновий стан і доходи за звітний 2024 рік. Загальний задекларований ними дохід склав 605 млн грн, з яких громадяни самостійно вивели до сплати 20,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,9 млн грн військового збору.
Згідно зі статистикою, 54 закарпатці задекларували дохід понад 1 млн грн кожний. Разом ці платники задекларували дохід 229,7 млн грн, з яких самостійно виведено до сплати 13,5 млн грн ПДФО та 1,3 млн грн військового збору.
Найбільша кількість міліонерів Закарпаття проживають в Ужгороді та Мукачеві. Найбільшу суму задекларовано жителем міста Ужгород (51 млн грн) – дохід, отриманий у вигляді дивідендів.
Також з початку року 966 громадян скористались правом на отримання податкової знижки.
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що дізнатися про особливості Деклараційної кампанії – 2025 можна за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2025.
До теми
- Рік роботи заводу BFI у Хусті: 115 робочих місць, 2 тисячі тонн продукції та 6,5 млн грн податків
- Понад 4,4 тисячі сертифікатів EUR.1: Закарпатська митниця фіксує зростання експортної активності
- Понад 510 млн грн плати за землю надійшло до бюджетів громад Закарпаття
- Платники Закарпаття сплатили понад 7,9 млрд грн ЄСВ за шість місяців 2026 року
- Платники Закарпаття сплатили понад 7,9 млрд грн ЄСВ за шість місяців 2026 року
- Понад 1,7 млрд грн військового збору сплатили платники Закарпаття за шість місяців 2026 року
- За шість місяців 2026 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 6,3 млрд гривень податків і зборів
- Закарпатська митниця: штрафи, конфіскації та мирові угоди поповнили держбюджет на 23,5 млн грн
- Понад 61 тисячу митних декларацій оформила Закарпатська митниця за пів року
- Понад пів тисячі порушень задокументовано у зоні діяльності Закарпатської митниці за пів року
- У червні Закарпатська митниця скерувала у Держбюджет рекордні 3 млрд грн
- Понад 75 млн грн акцизного податку від роздрібної торгівлі алкогольними напоями надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття
- Місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 135 млн грн податку на нерухомість
- Закарпаття: до бюджетів громад надійшло майже 17 млн грн плати за ліцензії на підакцизні товари
- Єдиний податок: до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 772 млн грн за січень-травень 2026 року
- Завдяки митному аудиту до Держбюджету надійшло понад 16 млн грн
- Ужгород серед лідерів: які громади Закарпаття заробили найбільше на туристичному зборі
- За п’ять місяців 2026 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 5,2 млрд гривень податків і зборів
- Закарпатська митниця за 4 місяці виявила контрабанду на 50 млн грн
- Імпорт автомобілів у зоні діяльності Закарпатської митниці – основний бюджетоформуючий товар

До цієї новини немає коментарів