Сьогодні Ужгород провів в останню путь 40-річного захисника, солдата Василя Чурговича

Василь Іванович Чургович народився 1 січня 1985 року у селі Червоне на Ужгородщині, навчався в ужгородській школі №2. Разом із дружиною Анною виховував доньку Катерину.
Ставши на захист Батьківщини, служив на Донецькому напрямку, зокрема біля Бахмута. У складі гранатометного взводу мужньо боронив Україну на Покровському напрямку. Загинув, залишаючись до кінця вірним військовій присязі, 12 травня 2025 року.
Прощалися з воїном на площі Народній. Віддати шану військовому прийшли рідні та близькі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.
Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил України.
Поховали Василя Чурговича з військовими почестями на Пагорбі Слави.
У Героя залишилися батьки, дружина та донька.
Вічна та світла пам’ять!
До теми
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- На Закарпатті прокурори повідомили підозри трьом проросійським інтернет-агітаторам
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- Окремий інженерно-саперний батальйон «Тиса» 128 ОГШБр отримав із рук Президента України Бойовий Прапор
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді цьогоріч – 15 двохсотбальників, із них двоє отримали по 200 балів із двох предметів
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм, 40-річним солдатом Сергієм Желізкою
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
До цієї новини немає коментарів