Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів

Міський голова Богдан Андріїв привітав сьогодні з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях п'ятьох ужгородських спортсменів-кікбоксерів, вручив грамоти їм та їхнім тренерам.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Ужгород, високий професіоналізм та пропаганду здорового способу життя грамоти Ужгородської міської ради отримали:
Шимоняк Данило – переможець Кубка світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів у ваговій категорії до 54 кг (12-15 червня 2025 року в м. Будапешт, Угорщина).
Кость Артем – срібний призер Кубка світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів у ваговій категорії до 60 кг (12-15 червня 2025 року в м. Будапешт, Угорщина).
Мицьо Даніель – переможець Кубка Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів у ваговій категорії до 60 кг (1-4 травня 2025 року в м. Враджин, Хорватія).
Патрашко Максим – срібний призер Кубка Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів у ваговій категорії до 54 кг (1-4 травня 2025 року в м. Враджин, Хорватія).
Крайняк Валентин – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед юніорів у ваговій категорії до 74 кг (20-23 березня 2025 року в м. Бровари).
Валентин Крайняк також отримав посвідчення кандидата у майстри спорту з кікбоксингу
До вітальних слів приєдналася і начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, яка подякувала спортсменам за наполегливість, а тренерам – за самовіддану працю і щоденну підтримку.
Слова вдячності міський голова висловив і наставникам чемпіонів – тренерам Анатолію Перцеву, президенту Федерації кікбоксингу ВАКО в Закарпатській області, заслуженому тренеру України, та Ігорю Шимоняку, головному тренеру спортивного клубу «Золотий скорпіон», за те, що вкладають свої сили і знання в наших спортсменів.
Пишаємося вашими здобутками! Нових перемог!
До теми
- Завтра, 25 червня, в Ужгороді попрощаються із захисником Валерієм Мадяром
- В Ужгороді попрощалися із полеглим прикордонником – майстер-сержантом Ігорем Томіленком
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"
- Завтра Ужгород прощатиметься із полеглим прикордонником
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- В Ужгороді сьогодні запрошують на безкоштовну екскурсію містом
- «Історія у гербах»: в Ужгородському замку провели екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Захищаючи Україну, загинув хірург Закарпатської обласної клінічної лікарні
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Сьогодні в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником
- Для педагогів Ужгорода стартував тренінг «Сучасний учитель 2026»
- Ужгород сьогодні попрощався із захисником – 33-річним солдатом Іваном Бабукою
- Таємниці шляхетних родів: Ужгородський замок запрошує на тематичну екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Випускний Ужгородської школи мистецтв: свідоцтва, виставка та великий концерт
- В Ужгороді завтра, 9 червня, проведуть в останню земну дорогу захисника Івана Бабуку
- В Ужгороді відзначили 80-річчя діяльності музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам школи мистецтв






До цієї новини немає коментарів