Іменну стипендію полеглого Героя-ужгородця Данила Богуславського вручили вже втретє

"В 2022 компанія JustAnswer Ukraine заснувала стипендію, присвячену свому полеглому співробітнику і військовому 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада, яка щорічно дає можливість одному обдарованому абітурієнту стати студентом Українського католицького університету. Символічно, що стидендія покриває витрати на навчання студента протягом одного року саме на факультеті прикладних наук, який готує спеціалістів в сфері ІТ, в якій був задіяний до призову на військову службу і сам Данило.
Ця стипендія - це не тільки можливість згадати і вшанувати Данила, а й чудова можливість продовжити знайомити з ним нових людей навіть тоді, коли це неможливо фізично. Данік ніколи не відмовляв нікому у допомозі і продовжує робити це й надалі, простягаючи через іменну стипендію руку підтримки новим і новим студентам, а вони натомість отримують нові знання і враження, до чого Данило так тяжів за життя.
Наша родина щиро вдячна JustAnswer та Український католицький університет UCuniversity за можливість особисто щорічно вітати стипендіатів і від імені Данила бажати їм успіхів у реалізації всіх їх найамбітніших мрій та планів!
Нехай все складеться. Світло за нами", йдеться у дописі.
До теми
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- В Ужгороді під час «Мелодій над Ужем» збирали кошти на лікування 7-річного Олежика Ригана
- Карантин для ясенів: в Ужгороді через шкідника зрізають та утилізовують дерева
- Золото для України: учень з Ужгорода став переможцем Європейської юніорської олімпіади з інформатики
- В Ужгороді відбудеться WarWar CrossFit – змагання з кросфіту, присвячені пам’яті Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- Врятувати 7-річного Олежика Ригана: ужгородців запрошують на благодійний вечір джазу
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- У Закарпатській обласній лікарні впроваджують рекреаційну терапію для відновлення захисників (ФОТО)
- В Ужгороді завтра, 10 липня, прощатимуться із захисником Василем Мартином
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим захисником – молодшим сержантом Сергієм Бабилею
- В Ужгороді на одній із вулиць запроваджено карантинний режим через виявлення небезпечного шкідника ясенів
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Кібербезпека починається з кожного: в Ужгородській міській раді провели навчання з кібергігієни
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Ужгород попрощався із 31-річним солдатом Юрієм Легезою
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- 1,52 проміле алкоголю та ДТП: патрульні відсторонили в Ужгороді від керування нетверезу водійку


До цієї новини немає коментарів