Сьогодні Ужгород попрощався із 49-річним захисником України - старшим сержантом Віктором Завадяком
Віктор Завадяк став на захист Батьківщини у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну - у березні 2022 року, був командиром відділення забезпечення стрільб взводу забезпечення військової частини А 4712. Пішов із життя 2 жовтня 2025 року.
Чин прощання відбувся на площі Народній, біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Провести військовослужбовця в останню путь прийшли рідні, друзі, заступник міського голови Ужгорода Михайло Маргіта, військові, а також містяни.
Від Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.
Після жалобної ходи Віктора Завадяка поховали з військовими почестями на Пагорбі Слави.
Вічна і світла пам’ять.










До теми
- В Ужгороді перевіряли готовінсть Пунктів незламності
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- На Закарпатті прикордонники затримали дві групи порушників з «провідником»
- В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

До цієї новини немає коментарів