Поліцейські Ужгорода затримали зловмисника, який побив охоронця одного з місцевих магазинів

16 листопада о 01:30 ночі на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 50-річного ужгородця з попереднім діагнозом – закрита черепно-мозкова травма та забій головного мозку. Він знаходився без свідомості.
Правоохоронці провели усі необхідні слідчі дії та встановили, що потерпілого побили біля одного з місцевих магазинів по вулиці Карпатської України, де він працює охоронцем. Оперативники оглянули записи з камер відеоспостереження та швидко встановили особу зловмисника й розшукали його.
Ним виявися 29-річний місцевий житель. У ході опитування останній у скоєному зізнався та пояснив, що спричинив тілесні ушкодження 50-річному охоронцю через довготривалі неприязні стосунки.
До теми
- Понад 2,7 млн грн до місцевих бюджетів: прокуратура через суд повертає громадам кошти, які мали працювати на розвиток Мукачівщини
- Негода застала зненацька: на Рахівщині врятували туристичну групу з Полтавщини
- 25 тисяч доларів за «роботу», на яку можна не ходити: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
- 148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася реального покарання для наркодилера
- В Ужгороді перед судом постане водій, який у стані сп’яніння наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- У серпні в Ужгороді розпочне діяти друга Літня школа гончарства
- Похід на Говерлу ледь не закінчився трагедією: на Рахівщині рятувальники розшукали родину з 7-річною дитиною
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП поблизу села Нижнє Солотвино
- "Леквар Перемоги" варитимуть у Мукачеві напередодні Дня Незалежності
- В Ужгороді завтра, 24 липня, попрощаються із захисником Іваном Ігнацевичем
- Гірські рятувальники допомогли травмованому туристу з Києва
- У гаражі на Закарпатті штампували фальшиві права та документи з печатками держорганів
- В УжНУ відбувся масштабний міжнародний семінар із євроінтеграції вищої освіти
- Поліція оперативно затримала зловмисника, який викрав особисті речі працівниць дошкільного начального закладу в Ужгороді
- Від початку 2026 року на Закарпатті у ДТП за участі мототранспорту загинули 4 людини, серед них – неповнолітній
- У Тячеві надзвичайники врятували 92-річну жінку
- На рідній Міжгірщині урочисто зустріли переможця Міжнародної хімічної олімпіади Романа Козака
- У пунктах пропуску «Дякове» та «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону припинили три спроби надання неправомірної вигоди
- На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН за махінації на 680 тисяч грн
- З початку року 148 учасників бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості

До цієї новини немає коментарів