В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича «Жінка в червоній сукні»
Новий художній роман літературознавця, кандидата педагогічних наук, колишнього очільника Закарпатської організації Національної спілки письменників України про недавнє минуле і сучасність. Це історія про щемливе першого кохання, яке супроводжує людину упродовж усього життя, про екзистенційні проблеми, які доводиться долати кожній людині з віком, про глобальні проблеми, викликані війною і вимушеним переїздом, про родини військових. Головна героїня роману «Жінка в зеленій сукні» – вчителька української мови і літератури, дружина військового, стає свідком і учасником становлення Незалежної України. Російська агресія перекреслила життєві сподівання родини, у полум’ї війни трагічно гине її чоловік полковник Гришко, згорає дім. Вольова жінка залишається з голими руками, опинившись у стані вимушеної біженки, повертається до рідного міста, де після довгих років випадково знаходить промінчик щастя.
Під час вечора глядачі дізнаються про ужгородський слід у майже 400-сторінковому творі, про політичні й історичні контексти, про правду і вигадку тощо. Модерувати зустріч буде головна редакторка бібліотеки Іванна Когутич-Гаврош.
До теми
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- В Ужгороді сьогодні запрошують на безкоштовну екскурсію містом
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- На Закарпатті вперше провели операцію з трансплантування кістки тазу в щелепу
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Потрійна автопригода на Виноградівщині: у Королеві внаслідок ДТП постраждала жінка
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- На Закарпатті визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- Щасливі обличчя та відпочинок всупереч усьому: на Закарпатті фінішує перший заїзд «Карпатської зміни»
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- «Історія у гербах»: в Ужгородському замку провели екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Рекорд України з донорства: кров здав і звільнений із 3-річного полону офіцер Чопського прикордонного загону
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- На Хустщині рятувальники не допустили поширення масштабної пожежі на деревообробному підприємстві
- На Закарпатті фіксують випадки кору серед дітей: батьків закликають негайно перевірити вакцинальний статус
- Повідомлено про підозру закарпатцям, які незаконно вирубали дерев на понад 1 млн грн на території Брустурянського надлісництва
- Закарпатські рятувальники складали іспит на право керувати гасінням пожеж

До цієї новини немає коментарів