В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
Дмитро Олександрович Павлич народився 28 січня 1998 року в Ужгороді. Вчився у ЗОШ №2. У 2015 році вступив на юридичний факультет УжНУ, у 2021 році отримав диплом бакалавра, а у 2024 – магістра.
У 2017 році підписав контракт із Державною прикордонною службою України, у 2018 році завершив курс відбору кандидатів до підрозділу «Дозор». У 2019 році став спеціалістом із саперної справи, потім постійно підвищував свою кваліфікацію. Навчався на курсах у Кам’янець-Подільському, у Королівстві Іспанія. Проходив службу у підрозділі «Дозор» у місті Великі Мости Львівської області.
Під час повномасштабного вторгнення росії Дмитро виконував бойові завдання у званні головного сержанта – у Покровську, на Курському напрямку, у Харківській та Сумських областях. У листопаді 2025 року був переведений на службу до П’ятого Сумського прикордонного загону.
Відзначений численними грамотами та подяками, у 2025 році нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України», отримав нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону».
Своє останнє бойове завдання Дмитро виконав 20 листопада 2025 року під Сумами.
У пам’яті близьких та друзів Дмитро Павлич залишиться добрим, спокійним, чуйним, справедливим, турботливим, ідеальним сином, братом та чоловіком. Він був надійною підтримкою для побратимів, й не раз, ризикуючи життям, підставляв плече товаришам по службі.
Чин похорону відбувся на площі Народній. Віддати шану полеглому прийшли рідні, друзі, сусіди, військові, ужгородці, міський голова Богдан Андріїв.
Дмитра Павлича поховали з військовими почестями на Пагорбі Слави.
У Героя залишилися дружина, батьки, сестра.
Вічна пам'ять і шана воїну!












До теми
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Із небезпечного регіону – на Закарпаття: евакуювали родину з Дніпропетровщини
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- До Дня українського добровольця: відкрили меморіальну дошку головному сержанту Івану Скоблею
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним підполковником Олександром Сахнюком
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 51-річним солдатом Михайлом Швандою
- Завтра, 11 березня, в Ужгороді попрощаються із військовим Олександром Сахнюком
- «Борітеся – поборете!» – у центрі Ужгорода відбувся поетичний марафон «Шевченкові читання. Мовою Кобзаря»
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним старшим солдатом Андрієм Жабським
- Завтра, 10 березня, в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Швандою
- В Ужгороді відбулися урочистості до 212-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка
- Завтра Ужгород прощатиметься із полеглим Героєм
- Стартував міський конкурс «Ужгород очима школярів»
- Стали відомі прізвища звільнених напередодні із російського полону закарпатців
- Серед звільнених 6 березня з полону – 14 військових із Закарпаття!
- Обласний музей народної архітектури та побуту проведе виставку «Жінка в традиційній культурі Закарпаття»
- Сьогодні з ворожого полону повернулися троє закарпатців
- Ужгород знову в жалобі: в останню земну дорогу провели 54-річного захисника Бориса Тараненка
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм

До цієї новини немає коментарів