Для 17 800 педагогічних працівників Закарпаття зарплати вже з січня зростуть на 30%, а з вересня – ще на 20%

Як повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець, Уряд розподілив ці кошти між місцевими бюджетами. Їх передусім спрямують на зарплати педагогічних працівників.
Мар’яна Марусинець також нагадала, що заробітна плата в освітян суттєво зросте вже з початку цього року. Підвищення стосуватиметься працівників усіх рівнів освіти й відбуватиметься поетапно.
За її словами, для 17 800 педагогічних працівників Закарпаття зарплати вже з січня зростуть на 30%, а з вересня – ще на 20%. Окрім цього, освітяни продовжать отримувати щомісячні доплати за роботу в несприятливих умовах праці.
Важливо, що нова система оплати праці є диференційованою – через доплати, надбавки, премії з урахуванням складності й умов роботи, а також тижневе навантаження кожного педагога.
«Інвестиція в учителя, вихователя та викладача є найважливішою інвестицією в майбутнє нашої країни. Якісна освіта, особливо в сучасних реаліях, можлива передусім тоді, коли фахівець має належну підтримку, мотивацію навчати дітей та самовдосконалюватися», – підкреслила Мар?яна Марусинець.
Вона висловила подяку керівництву держави й Уряду за пріоритетність освітньої галузі навіть у складні часи, а педагогам – за невтомну працю, стійкість та віру в кожну дитину.
До теми
- Нове життя «Лісової дачі»: на Берегівщині створять центр реабілітації для захисників із Луганщини
- ДПС у Закарпатській області: стартувала деклараційна кампанія – 2026
- Податкові зміни та ПДВ для ФОП — у фокусі онлайн-діалогу Закарпатської ОВА з бізнесом
- Медична система Закарпаття посилює автономність та безперебійність роботи
- Понад 1700 дітей за рік: як на Закарпатті організували оздоровлення і відпочинок дітей
- В Україні стартувала Національна програма Скринінг здоров’я 40+: коли і як можна скористатись послугою інформує Закарпатський кардіоцентр
- Дитячі виплати-2026: все, що потрібно знати закарпатцям
- Закарпаття реалізовує реформу старшої школи: три заклади освіти стануть пілотними
- На Закарпатті зростає попит на ваучери на навчання від держави – найбільше видали в Мукачеві, Ужгороді та Тячеві
- Тарасівський опорний заклад освіти Нересницької тергромади отримав новий шкільний автобус
- Закарпаття – у п’ятірці регіонів-лідерів у сфері впровадження реформи управління публічними інвестиціями
- Закарпаття – тил, що зміцнюється: підсумки 2025 року і плани на 2026-й
- Закарпаття – серед лідерів із приєднання до національної освітньої екосистеми Мрія
- Рік без МСЕК: нова система оцінювання на Закарпатті охопила понад 13,5 тисячі людей
- Визнання за талант і покликання: співак і лікар із Закарпаття отримали державні відзнаки
- Військові, які отримали "Хрест бойових заслуг", отримуватимуть щомісячну виплату
- У регіони розвозять вакцину проти вірусу папіломи людини для безоплатних щеплень за оновленим Календарем з 1 січня 2026 року
- У Закарпатській ОВА відбулася підсумкова зустріч бізнесу і влади: говорили про ветеранів, молодь та розвиток економіки
- Оновлені правила безготівкових розрахунків почнуть діяти з 1 січня 2026 року - ОВА
- У центрі Ужгорода змінюється схема руху: на Капітульній і Замковій — односторонній рух

До цієї новини немає коментарів