Реакція на інцидент на митному посту «Ужгород»: одного інспектора звільнено, двох — переведено

Нещодавно в медіа та соцмережах поширено відео з неприйнятною ситуацією на митному посту «Ужгород-автомобільний», що на українсько-словацькому кордоні.
З метою упередження неправомірних дій посадових осіб, одному з трьох інспекторів даного посту припинено державну службу, а двох інших - переведено.
Відділ з питань запобігання та виявлення корупції, а також підрозділ внутрішнього контролю Закарпатської митниці постійно співпрацюють з правоохоронними органами та спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції.
Принагідно Закарпатська митниця нагадує, якщо вам відомі факти корупційних або пов‘язаних з корупцією правопорушень з боку посадових осіб митниці, про це можна повідомити за номером або надіслати ел.поштою:
+38(0312) 649 637
Повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства може бути здійснено викривачем, як анонімно, так і із зазначенням авторства (статті 53 та 532 Закону України «Про запобігання корупції»).
Також, у випадку наявності будь-якої інформації про факти, пов’язані з корупцією та хабарництвом або інших порушень з боку працівників митного органу, просимо звертатися (у тому числі анонімно) безпосередньо до Держмитслужби одним із способів:
онлайн-форма - https://customs.gov.ua/anketa-zapobigannia-proiavam...;
спеціальний номер телефону - (044) 247-28-44;
електронна пошта - [email protected].
До теми
- «Митниця у смартфоні»: уже понад 258 тисяч громадян скористалися сервісом Закарпатської митниці цьогоріч
- На Закарпатті до 1 вересня готують 566 шкіл: що зміниться для учнів
- Закарпатцям нагадують про необхідність сплатити майнові податки
- Гранти по 1 млн грн: ветеранів і ветеранок Закарпаття запрошують до участі в грантової програми «Траєкторія 3»
- 4 тисячі вступників до закладів вищої освіти Закарпаття отримали рекомендації до зарахування на бакалаврат: як перевірити та що робити далі
- До 600 стентувань за рік: Закарпаття розширює можливості кардіологічної допомоги
- «Пакунок школяра» - на Закарпатті стартував прийом заявок на одноразову допомогу для першокласників
- На Закарпатті тривають позапланові обстеження захисних споруд цивільного захисту
- На Закарпатті понад 3,8 млн грн спрямують на проєкти ветеранських організацій
- Вступ-2026: майже 1,2 млн заяв подано до закладів вищої освіти. Які напрями найпопулярніші?
- Від роботи до власної справи: як на Закарпатті допомагають ветеранам адаптуватися до цивільного життя
- Закарпаття долучається до масштабної ініціативи «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах»
- За результатами 13-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 15 заявників отримали позитивне рішення
- Закарпатці мають більше часу, щоб отримати до 200 тисяч гривень на власний бізнес
- Як чат-боти, SMS і Viber допомагають скоротити витрати на залучення клієнтів без втрати продажів
- «Пакунок школяра» знову доступний: родини першокласників отримають по 5 тисяч гривень
- На Закарпатті 15 проєктів для підтримки вразливих категорій отримали 2,8 млн грн з обласного бюджету
- Новий рахунок «Турбота про дитину»: як отримувати виплати до року та «єЯсла»
- Богдан Андріїв провів особистий прийом громадян
- Ужгород став майданчиком для обміну досвідом Рад з питань ВПО з різних регіонів України

До цієї новини немає коментарів