Поліцейські Закарпаття проводять зустрічі з ветеранами, військовими та їхніми родинами: говорять про кібербезпеку та підтримку

Заходи відбувалися на базі ветеранських хабів, у військових частинах та підрозділах поліції. Їх мета — підвищення рівня обізнаності громадян щодо кіберзагроз та підтримка ветеранів і родин Захисників.
Під час зустрічей правоохоронці розповідали про найпоширеніші шахрайські схеми в інтернеті та пояснювали, як діяти, щоб не стати жертвою зловмисників. Особливу увагу приділили випадкам, коли шахраї намагаються маніпулювати емоційним станом людей, які переживають складні життєві обставини — зокрема родин військових, зниклих безвісти чи тих, хто перебуває в полоні.
Працівники кіберполіції надали учасникам практичні рекомендації щодо безпечної поведінки в онлайн-просторі, закликали перевіряти інформацію, не передавати особисті дані стороннім особам та у разі підозрілих ситуацій звертатися до правоохоронних органів.
Також до зустрічей долучилися фахівці, які працюють у напрямку запобігання домашньому насильству. Вони розповідали учасникам про важливість налагодження психоемоційного стану після пережитого стресу, ділилися порадами щодо збереження психологічної рівноваги та побудови здорової комунікації в родині.
Окрім інформаційної складової, під час зустрічей учасникам розповіли про можливості підтримки та відновлення, які доступні для ветеранів та їхніх родин. Зокрема, йшлося про спортивні тренування, заняття в басейні, іпотерапію, а також організацію пізнавальних екскурсій.
Такі зустрічі насамперед спрямовані на налагодження відкритої комунікації та взаємодії між поліцією і ветеранами, створюючи простір для діалогу, взаємної підтримки та обміну досвідом. Водночас вони сприяють підвищенню обізнаності щодо кібербезпеки й допомагають своєчасно розпізнавати сучасні загрози для ветеранів, військових та їхніх близьких.








До теми
- З початку 2026 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло 2,5 млн грн гривень за адмінпослуги у сфері земельних відносин
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- Команди з Ужгорода принесли Закарпаттю «золото» та «бронзу» Всеукраїнських шкільних лі
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- Понад чверть мільйона послуг надали ЦНАПи Закарпаття за І півріччя 2026 року
- За тиждень на Закарпатті поліцейські розшукали дев’ятьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- Близько 1100 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- В Ужгороді щодня близько 40 осіб складають іспити на водійське посвідчення
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- Які найбільш затребувані професії на ринку праці Закарпаття
- Діти військових із Закарпаття та Сумщини вирушили на відпочинок до Австрії
- Закарпатський бізнес запрошують на онлайн-зустріч щодо «зеленого» відновлення та співпраці з Японією
- Ужгородський ліцей «Лідер» – серед 13 закладів Закарпаття, які отримають кошти на енергонезалежність
- Військовий документ у смартфоні: в Армія+ з'явився новий цифровий сервіс
- Сьогодні 100 дітей із Закарпаття вирушили на відпочинок до Угорщини
- На Тячівщині планують створити краєзнавчий музей на честь Героя України Олега Куцина
- Банкнота 2 000 гривень: навіщо її вводять та коли надійде в обіг
- Закарпаття готується до запуску нового автомобільного переходу на кордоні з Румунією
- Понад 300 жителів Закарпаття долучилися до тимчасової зайнятості у першому півріччі 2026 року

До цієї новини немає коментарів