Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля

Учора близько 19:35 оператори лінії 102 отримали повідомлення про зникнення двотижневої дитини в Ужгороді. Стурбована мати заявила, що залишила дитячий візок із донечкою біля аптеки та ненадовго зайшла всередину. Повернувшись, жінка виявила, що візок разом із дитиною зник.
Поліцейські Ужгородського райуправління оперативно відреагували на повідомлення, орієнтували наряди та розпочали пошуки. У результаті проведених заходів немовля розшукали — дитина перебувала у сусідки заявниці.
За словами жінки, вона вважала, що дитину залишили без нагляду.
На щастя, немовля не постраждало. Дитину повернули батькам.
Поліція закликає дорослих не залишати малолітніх дітей без нагляду навіть на короткий час, адже це може створювати реальну загрозу їхньому життю та здоров’ю.
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 37-річним старшим матросом Максимом Раком
- Із початку травня на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 13 водіїв
- За матеріалами поліції Виноградова до 8 років ув’язнення засуджено зловмисника за замах на вбивство закарпатки
- «Угорський паспорт викинеш у Тису»: як на Закарпатті штампували схеми для ухилянтів і скільки це коштувало (ФОТО)
- В Ужгороді завтра, 19 травня, прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир'яновим
- Пасажирці потяга «Чоп – Захонь» на ходу закинули валізу з безакцизними сигаретами
- 10 років ув’язнення: засуджено закарпатця, який планував заробити 25 тисяч доларів на незаконному вивезенні немовляти
- В Ужгороді вшанували пам'ять жертв політичних репресій
- Контрабанда на 8 млн грн: на КПП «Тиса» затримали системи зберігання енергії
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- В Ужгороді завтра, 18 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Максима Рака
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- 83 експерти із Закарпаття оцінювали професійну майстерність учителів з усієї України
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- На Тячівщині рятувальники деблокували водія, затиснутого в салоні автомобіля після ДТП
- В Ужгороді проводять Ходу Незламних
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Ужгород попрощався нині зі ще одним захисником – 43-річним солдатом Едуардом Голяком
- Судитимуть посадовця Свалявської міськради, який організував незаконне сміттєзвалище площею понад 2,7 тис. кв. м

До цієї новини немає коментарів