У Києві знайшли 60 тонн конопель

Співробітники Управління по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків у Києві 15 вересня на території однієї зі станцій "Київводоканалу" знайшли 12 га з 60 тонн конопель.

 

Як повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ, міліціонери знайшли рослини на лугових майданчиках загальною площею 12 га.

За висновком експертів, ці рослини є коноплями. Загальна кількість вилучених конопель - більше 60 тонн.

За даними прес-служби, приблизна вартість виявленого наркотику "на чорному ринку" складає 120 млн. гривень.

Зараз проводиться перевірка, встановлюється можлива причетність людей до посіву конопель.

Як повідомлялося 6 вересня, на території Ренійського району біля кордону з Молдовою на двох ділянках загальною площею понад 7 га знайшли 30 тисяч кущів коноплі, розсаджених у посівах кукурудзи. Ці незаконні посіви конопель були найбільшими в Україні.

За матеріалами Українські новини

 

24 вересня 2006р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів