всі крапки над "і"
Фракція "Наша Україна" в облраді, всупереч угоді з БЮТ, і далі перебуває в широкій, "антикризовій" коаліції
У середу відбулася чергова сесія Закарпатської обласної ради. Центральним політичним питанням засідання мала стати співпраця фракцій "Наша Україна" та БЮТ, адже напередодні, у вівторок, була підписана угода про спільну діяльність цих політичних сил демократичного спрямування. Тому на початку сесії депутати від БЮТ Андрій Сербайло, Андрій Шекета, Олександр Солонтай внесли пропозицію оголосити перерву в роботі обласної ради для того, аби провести нараду з керівниками фракції "Наша Україна" і домовитися про пріоритети роботи нової коаліції, спільні голосування та новий регламент. Голова обласної ради Михайло Кічковський відмовив у цій пропозиції, тому депутатська фракція БЮТ покинула залу, у чому її підтримала і фракція "Народна". У відповідь на це голова Закарпатської партійної організації "Наша Україна" Іван Балога заявив, що його фракція діє в межах рамкової угоди про співпрацю і для визначення всіх проблемних процедурних питань має 30 днів з моменту підписання угоди. Отож, поки що правлячою в облраді залишається "широка" коаліція, до якої, крім демократичних сил, входить і Партія Регіонів. Такий дисонанс на політичній карті області явно суперечить підписаним угодам на центральному рівні між НУ та БЮТ. Залишається незрозумілим, хто ж наразі керує закарпатцями, хто бере на себе відповідальність за все, що відбувається в області, і чому деякі політичні сили не виконують взятих на себе зобовязань і не дотримуються підписаних угод. Очевидно, що для української політики такі поняття як "принциповість", "послідовність" ще не затребувані.
Іншими рішеннями обласна рада виділила 250 тисяч гривень гандбольній команді "Карпати-УжНУ", призначила директором обласної служби автомобільних перевезень Ігоря Солярова, направила в різні інстанції депутатські запити щодо ситуації в бюджетній сфері села Баранинці, щодо побудови школи в селі Ільниця Іршавського району, проведення газифікації села Гукливе Воловецького району. Також за рахунок державних субвенцій виділять 16, 4 млн. гривень на будівництво лісових доріг. Ще однією "родзинкою" сесії стало повідомлення голови обласної ради М.Кічковського про те, що "суд у Києві нарешті визнав керівництво обласної ради (голову та двох заступників – Авт.) легітимним", на що депутат-соціаліст Пристая відреагував пропозицією призначити ще двох заступників голови обласної ради, про що йшлося ще в угоді про створення "широкої" коаліції.
В перерві між роботою представники обласної влади поклали квіти до пам′ятника Тарасу Шевченку, а потім 72-ма голосами попросила Державний комітет у справах національностей внести у державний реєстр національність "русин". Що ж, подивимося, яке рішення прийме Держкомітет…
А далі все пішло, як по маслу, - депутати загальним "одобрямсом" затвердили бюджетний звіт, декілька цільових програм, заслухали інформацію голови облдержадміністрації про закордонне відрядження, ухвалили ще низку важливих для області рішень. Наступна ж сесія має розкласти всі крапки над "і" у співпраці між Блоком Юлії Тимошенко та НУ, має затвердити прапор області, визначитись із форматом нової коаліції. Тож, Закарпаття в очікуванні…
Андрій Любка
Відповідаю - вони частенько бойкотують голосування чи покидають залу засідань. Це мені не подобається. Я вважаю, що навіть якщо ти проти, то маєш задекларувати свою позицію при голосуванні, щоб не було ситуації, коли "всі присутні депутати проголосували одноголосно". Тудом? А стосовно Любки, то на те воно й чучАло, щоб його на місце ставили. А депутатів і так багато-хто лає.
Напевно автору буде приємно, що обговорюють його а не сесію. А Фріка хотілось би запитати хто і коли "постійно тікає". БЮТівці покинули залу в знак протесту, про що чітко оголосили.
Любка-ЛОХ, а саме політичний...він нічого не може сам, а тільки маргінально всім піддякує...отож слухайте його народ!!!!!!!!!!!
Одним словом, герой білоруських виборів і палкий прихильник Юлії Володимирівни, А. Любка вирішив проспівати чергову оду обласному БЮТу і полаяти (вже вкотре)НУ. Взагалі, якщо народники так само пішли із зали засідань, то чому б їм не обєднатися? Та й ще одне. Питання до всіх депутатів, що постійно тікають із сесії: чому ви не відстоюєте власні позиції тим самим захищаючи інтереси тих, хто вас обирав, а тікаєте щоразу ніби згвалтована аристократка?