Шторм в Ужгородській міській раді

Депутати запобігаються від імперативного мандату

 

Як повідомив "Ужгород.нет" депутат міської ради Олександр Шпеник Ужгородська міська рада в кількості 33 чоловіка з 50 проголосувала за рішення, що в разі використання імперативного мандату щодо депутатів міської ради і відповідно створення преценденту недієздатності раді її повноваження переходять до виконавчого комітету у який в разі цих дій мають увійти депутат Василь Цірик, від "ПОРА" Богдан Кинів, від "Народної" Роберт Левицький, від "Регіонів" Олег Адамчук.

***

В той же час прес-секретар Ужгородської міськради Олег Подебрій назвав ухвалене депутатами рішення про передачу повноважень ради виконкому у випадку застосування Закону про імперативний мандат "запобіжним кроком".

"Рішення щодо делегування повноважень міської ради виконкому ради з автоматичним розширенням виконкому вступить в силу у випадку виникнення змін до законодавства, або, наприклад, впровадження імперативного мандату, — сказав Подебрій. — Такі зміни можуть заблокувати роботу міськради і не дати їй можливості вирішувати важливі для міста питання. А цього не можна допустити, тому й було ухвалено запобіжне рішення".

 

02 червня 2007р.

До теми

Коментарі:

  1. Zavulon 2007-06-14 / 14:43:00

    Какие вы все умные, аналитики (правда местного разлива). Радеете за страну? Что ж вы на сессиях язык в жопу засунули? Встаньте, возьмите слово и выступите! Плюньте в глаза всем продажным!!! Ведь демократия в стране! Свобода слова!!! А так говго из-под себя жрете и будете жрать. А ваши имена и так известны, технология нехитрая!

  2. Анонім 2007-06-09 / 01:06:00

    НУ - 11 чол. (Василя Цапа - не було на сесії)
    БЮТ - 6 чол. (Шпеник, Маєрчик, Риба, Баран, Бобрик, Танчинець)
    ПОРА - 1 (Кинів)

  3. уважний-журналісту! 2007-06-07 / 11:59:00

    На жаль, або на щастя я не депутат, як ви собі припустили. Я кореспондент однієї з місцевих газет. Не поділяю вашої ідеалізації НУ (у них теж рильце в пушку) особливо з точки зору того, що СПРАВЖНІЙ ЖУРНАЛІСТ мусить бути НЕУПЕРЕДЖЕНИМ, але стосовно обговорюваного рішення та голосування фракції НУ - підтримую. Мені просто дійсно дуже цікаво хто ті кілька чоловік, що не голосували?

  4. журналіст 2007-06-06 / 17:16:00

    Уважному. НУ справді завоювала прихильність дописувачів своїми діями в міськраді. Судячи з вашої образи, що сльозиться поміж рядками, ви один з тих, які не "кончені", "не продажні, "не лягли", "не в позі". НУ заявила свою позицію, взяла відвід з виконкому. Назвіться й ви, відверто заявіть свою позицію (бажано на сесії, а не "втіхаря", анонімно в коментах), то, може, і вам перепаде часточка поваги ужгородців.

  5. уважний 2007-06-06 / 16:58:00

    Шановні панове коментатори, прошу звернути увагу на замітку, стосовно якої ви робите свої геніальні умовиводи! "Ужгородська міська рада в кількості 33 чоловіка з 50". Для особливо недружніх з арифметикою пояснюю 50-33=17 (можете перевірити на калькуляторі). Як вам всім відомо, у фракції НУ, яка завойовує прихильність серед дописувачів, перебуває лише 12 депутатів. Таким чином, не лише НУ не голосувала...
    Увага запитання: "Знайдіть ще кілька "світлих голів", які не "кончені", "не продажні, "не лягли", "не в позі" і т.д.

  6. 2007-06-06 / 16:09:00

    А не можна провести перевибори цієї ради і цього мера?

  7. 2007-06-06 / 11:48:00

    Кинів - брехливий підлабузник Рати, що чекає на дивіденди, а може вже й отримав їх ... Такий як і БЮТ.

  8. Сонце 2007-06-05 / 23:50:00

    Мертвим припарка не допоможе!

  9. 2007-06-05 / 19:17:00

    А що, Кинів пробував "відмиватися"? Я чув, що НУ взяла відвід по своїй кандидатурі. А Кинів що, не міг? Йому що, руки зв"язали і рот заклеїли? В Ужгороді БЮТ - не БЮТ, Пора - не Пора... Та що ж це за гімно таке? І коли ми з нього, нарешті, виліземо?

  10. 2007-06-05 / 18:07:00

    А його питали? Рата майстер підісрати. От вписали б тебе, не встиг би і слова сказати, проголосовано - гуляй. Тепер Кинів може відмиватися. У цьому і краса Рати. В неординарних кроках. Брєдових по своїй суті, однак PR-них на всі сто.

  11. 2007-06-05 / 16:47:00

    Ще й який. З нутрощами:-)

  12. 2007-06-05 / 16:01:00

    А "порист" Кинів у цій компашці що робить? Теж проданий?

  13. 2007-06-04 / 22:40:00

    "Шторм" в болоті. Ха-ха-ха!..

  14. Історик 2007-06-04 / 21:16:00

    Проголосувати за таке рішення могли тільки ті депутати, які себе зовсім не поважають... і не задовбало їх стояти в цікавій позі перед Ратою? Мені їх шкода, вони кончені...